pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 5 września 2022
  • 23 listopada 2022
  • wyświetleń: 3690

Bieg "Śladami Żubra". Nowością półmaraton!

Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna" zaprasza na kolejną edycję Biegu "Śladami Żubra", który w tym roku odbędzie się 17 grudnia. Tradycją stała się rywalizacja po jednej lub dwóch pętlach studzienickiego lasu, stanowiącego, część Puszczy Pszczyńskiej zarówno dla biegaczy, jak i Nordic Walking. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się również półmaraton!

Reklama

IV Bieg "Śladami Żubra" w Studzienicach - bieg i nordic walking na 12 km - punkt foto na trasie II pętli  - 18.12.2021 r.
IV Bieg "Śladami Żubra" w Studzienicach - bieg i nordic walking na 12 km - punkt foto na trasie II pętli - 18.12.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


W tej edycji nowością będzie Półmaraton "Śladami Żubra", poprowadzony po jednej pętli studzienickiego lasu, podczas którego odbędą się Mistrzostwa osób niepełnosprawnych. W ramach imprezy odbędą się także Mistrzostwa Województwa Śląskiego w Crossie na 6 km. Wydarzeniu towarzyszył będzie również 3. Bieg Żubrzyka - dla dzieci i młodzieży do lat 16, na dystansach 250m, 400m oraz 850m.

Podczas rejestracji, opcjonalnie można zakupić koszulkę techniczną ATTIQ, z gwarancją personalizacji dla pierwszych 100 osób. Zapisy przyjmowane są TUTAJ.

Więcej informacji na temat biegu można znaleźć tutaj: www.biegzubra.pl.

5. Bieg "Śladami Żubra" w Studzienicach

ups, ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.