pless.pl

Reklama

Najnowsze

 • 11 sierpnia 2022
 • 21 sierpnia 2022
 • wyświetleń: 1047

Pszczyńska Amatorska Liga Piłkarska: zgłoś drużynę!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP). Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane będą do 21 sierpnia, a pierwsza kolejka 20. edycji PALP zaplanowana została na niedzielę 4 września!

Reklama

PALP


W rozgrywkach PALP na boisku przebywa jednocześnie sześciu zawodników (pięciu w polu + bramkarz), a mecze trwają 2×20 minut. Spotkania rozgrywane są głównie w sobotnie popołudnia i niedziele, a w razie potrzeby również w tygodniu późnym popołudniem. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy, którzy ukończyli już 16 rok życia i nie są zrzeszeni w rozgrywkach prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Aby zgłosić zespół do PALP należy:

1. Wysłać zgłoszenie na adres liga@posir.pszczyna.pl do 21 sierpnia 2022 (w tytule maila należy wpisać: "Zgłoszenie do ligi piłkarskiej".), które zawierać będzie:

 • nazwę drużyny
 • miejscowość, z której zgłaszana jest drużyna
 • osobę kontaktową
 • telefon kontaktowy.


Uwaga, jeśli drużyna w sezonie 2021/22 rywalizowała w PALP, a teraz przystępuje do ligi pod nową nazwą organizator prosi o zaznaczenie tego faktu w zgłoszeniu. W przypadku zupełnych nowicjuszy trzeba wpisać adnotację "Beniaminek".

2. Wpisowe w do rozgrywek w sezonie 2022/23 wynosi 1000 zł, które należy opłacić najpóźniej do 26 sierpnia 2022 (osobiście w biurze Ośrodka lub na konto POSiR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 - w tytule opisu "PALP + nazwa drużyny")
3. Opłacić kaucję zwrotną w wysokości 200 zł (osobiście w biurze Ośrodka) najpóźniej do 26 sierpnia 2022.
4. Wypełnioną kartę zgłoszeniową drużyny, wraz z podpisami wszystkich zawodników, należy dostarczyć najpóźniej do 26 sierpnia 2022. Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w rozgrywkach, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (zgoda dostępna w "plikach do pobrania").

W razie potrzeby lub jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można kontaktować się poprzez maila: liga@posir.pszczyna.pl.

Regulamin rozgrywek, zgoda na uczestnictwo osoby niepełnoletniej oraz karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie POSiR: posir.pszczyna.pl/palp-zglos-druzyne-3/

Zgłoszone zespoły (stan na 11 sierpnia):

 • Ośrodek nad Dokawą
 • RB Acapulco Czechowice-Dziedzice
 • Relaks Pszczyna
 • FC Staude Studzionka


Organizatorem Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Partnerzy: Powiat Pszczyński, Gmina Pszczyna, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sporu w Pszczynie.

ar / pless.pl
źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj