pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 9 sierpnia 2022
  • 13 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2090

Dawid Godziek wystartuje w Crankworx World Tour

Za nami:

W dniach 11 - 14 sierpnia w Kanadzie odbędą się rowerowe zawody MTB Crankworx World Tour, w których wystartuje Dawid Godziek!

Reklama

Crankworx World Tour
Crankworx World Tour · fot. redbull.com


To będzie prawdziwe rowerowe święto. Kilka widowiskowych dyscyplin, największe zawody slopestyle'owe na świecie i dziesiątki tysięcy rowerowych fanów. Wisienką na torcie będą zawody Red Bull Joyride (w sobotę, 13 sierpnia), w których o złoty medal powalczy reprezentujący Polskę Dawid Godziek. Rider z Suszca jest w tym sezonie w niesamowitej formie.

W wydarzeniu biorą udział także: Harriet Burbidge-Smith z Australii, Emil Johansson ze Szwecji, Tahnée Seagrave z Wielkiiej Brytanii, Valentina Höll z Austrii, Erik Fedko z Niemiec, Kade Edwards z Wielkiej Brytanii czy Remy Morton z Australii.

Loading...


Warto dodać, że ostatnio, po zwycięstwie na legendarnych zawodach X-Games w Kalifornii (więcej: Dawid Godziek zdobył złoto na X-Games w Kalifornii!), Dawid wrócił na rower MTB i w pięknym stylu wywalczył kolejne złoto na Crankworx Summer Series.

Trzymamy kciuki przed kolejnymi startami!

Przypomnijmy: Dawid Godziek (ur. 1994 r.) jest zawodnikiem freestyle MTB. To najbardziej utytułowany polski zawodnik freestyle BMX, ale obecnie najwięcej czasu poświęca na "duży" rower. Swoją przygodę z dwoma kółkami rozpoczął już w wieku 12 lat.

ar / pless.pl
źródło: redbull.com

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.