pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 8 sierpnia 2022
  • 11 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 10074

101 km/h po odbiór ślubnego garnituru

Pędził ponad 100 km/h ulicami Rudołtowic. Jak ustalili policjanci, 24-latek jechał za szybko, bo spieszył się "po odbiór ślubnego garnituru".

Reklama

Pszczyńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu kierującemu samochodem marki Cupra za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 51 kilometrów na godzinę. Kierowca stracił uprawnienia na trzy miesiące. Jego sprawa swój finał znajdzie w sądzie, ponieważ skorzystał z prawa odmowy przyjęcia mandatu. W trakcie kontroli policjanci drogówki ustalili, że mieszkaniec Pszczyny jechał tak szybko, ponieważ bardzo się spieszył po "odbiór ślubnego garnituru".

Policja przypomina, że zbyt szybka jazda to nie tylko możliwość utraty prawa jady, mandatu czy punktów karnych, to niestety realne zagrożenie dla życia i zdrowia dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego też apeluje do kierujących o zdjęcie nogi z gazu oraz o ostrożną i bezpieczną jazdę.

ar / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.