pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 8 sierpnia 2022
  • 18 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 3726

[ZDJĘCIA] Kino plenerowe w Piasku: "Za jakie grzechy, dobry Boże?

W środowe popołudnie, 17 sierpnia na Boisku Orlik w Piasku została wyświetlona popularna komedia francuska "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Frekwencja dopisała!

Reklama

Kino plenerowe z francuskim filmem "Za jakie grzechy, dobry Boże", w Piasku, w ramach wydarzeń Festiwalu Moja Pszczyna Talenty i Pasje - 17.08.2022 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Organizatorzy, którymi byli Pszczyńskie Centrum Kultury, Sołtys i Rada Sołecka oraz Restauracja Samanta, przygotowali francuską komedię "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Na seans zaproszone były całe rodziny. Restauracja Samanta przygotowała stoisko gastronomiczne, a dla najmłodszych dostępny był dmuchany plac zabaw. Wstęp był wolny.

"Za jakie grzechy, dobry Boże? to europejski przebój filmowy, który zgromadził przed dużym ekranem 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w innych krajach Europy. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową? Film w reżyserii Philippe'a de Chauverona.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.