pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 5 sierpnia 2022
  • 6 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1543

[WIDEO] Postęp prac na budowie PCKulu w lipcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul - nowa siedziba" podaj

W lipcu na budowie nowej siedziby Pszczyńskiego Centrum Kultury prace przebiegały bez żadnych komplikacji. Przeważająco słoneczna pogoda sprzyja budowlańcom. Zobaczcie, na jakim etapie są prace!W minionym miesiącu powstały kolejne ściany pierwszego piętra z betonu konstrukcyjnego, oraz część stropu nad pierwszym piętrem. Zlokalizowany od strony ulicy Bielskiej mur oporowy, został w całości zabetonowany, a wewnątrz sali kinowej powstała żelbetowa konstrukcja widowni.

Wraz ze schyłkiem pierwszego miesiąca wakacji, wyłoniła się pierwsza część ścian sanitariatów wewnątrz foyer, oraz konstrukcja pod strop skrzynkowy. Nad salą kinową oraz taneczną również pojawił się strop.

W sierpniu pogoda ma być ładna, a co za tym idzie prace na budowie w żaden sposób nie zwolnią tempa. Budowlańcy z optymizmem patrzą na nadchodzące prognozy. Przypomnijmy, że chcą oni możliwie jak najlepiej wykorzystać sprzyjające warunki pogodowe i zamknąć zewnętrzne ściany głównego budynku, by na jesień bez przeszkód kontynuować liczne prace wewnątrz obiektu.

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCKul - nowa siedziba

Budowa nowej siedziby Pszczyńskiego Centrum Kultury jest jednym z największych przedsięwzięć inwestycyjnych gminy Pszczyna w ostatnich latach. Nowa siedziba PCKulu warta około 40 milionów złotych ma być gotowa w 2023 roku. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul - nowa siedziba" podaj