pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 6 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 3501

100. urodziny Franciszki Witek ze Studzienic

W czwartek, 4 sierpnia mieszkanka Studzienic Franciszka Witek obchodziła 100. urodziny!

100. urodziny Franciszki Witek ze Studzienic - 04.08.2022
100. urodziny Franciszki Witek ze Studzienic - 04.08.2022 · fot. UM Pszczyna


Spotkanie była okazją do wielu wspomnień. Pani Franciszka dzieliła się swoimi spostrzeżeniami i opowiadała o losach swojej rodziny. W rozmowie wracała do wydarzeń historycznych, ale równie chętnie komentowała bieżące wydarzenia.

Z okazji jubileuszu solenizantkę odwiedzili przewodniczący Rady Miejskiej w Pszczynie Leszek Szczotka, skarbnik gminy Artur Krawczyk oraz sołtys Studzienic Jolanta Spek. Przekazali pani Franciszce najserdeczniejsze życzenia oraz list od burmistrza Pszczyny i list od prezesa Rady Ministrów. Wręczyli także solenizantce bukiet kwiatów i kosze upominków.

- Tak wspaniały jubileusz to powód do wielkiej dumy, radości oraz wspaniała okazja do rodzinnych spotkań. W imieniu swoim oraz władz miejskich Pszczyny życzymy Pani przede wszystkim dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności, szczęścia ukrytego w codziennych drobiazgach oraz jak najwięcej ciepła i ludzkiej życzliwości. Niech każdy nowy dzień pełen będzie słońca i uśmiechu oraz serdeczności okazywanej przez otaczających Panią ludzi - złożyli życzenia.

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.