pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 2 sierpnia 2022
  • 4 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2194

Bezpłatne badania dla dzieci i młodzieży w pszczyńskim szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

Szpital Joannitas w Pszczynie w trosce o zdrowie pacjentów przygotował akcję bezpłatnych badań kontrolnych. W ramach Pakietu Dziecko pszczyńska placówka oferuje badanie pełnej morfologii oraz glukozy dzieciom i młodzieży do 18. roku życia.

Laboratorium diagnostyczne w pszczyńskim szpitalu
Laboratorium diagnostyczne w pszczyńskim szpitalu · fot. Szpital Joannitas


Badania można wykonać w każdy piątek do 26 sierpnia po wcześniejszym odebraniu zaproszenia w rejestracji Medycznego Laboratorium Diagnostycznego w szpitalu. Po zaproszenia można zgłaszać się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00. Dla dzieci i młodzieży przygotowano 300 bezpłatnych pakietów badań.

Bezpłatne badania mogą jeszcze wykonać także seniorzy (glukoza we krwi) oraz mężczyźni (morfologia, glukoza, marker nowotworowy PSA). Wykorzystane zostały już wszystkie bezpłatne pakiety dla kobiet. Pszczyński szpital przygotował łącznie 600 zestawów badań dla wszystkich grup - od dzieci, przez kobiety, mężczyzn po seniorów.

Więcej o programie w pszczyńskim szpitalu pisaliśmy w ostatnim czasie w artykule Profilaktyka w pszczyńskim szpitalu: 600 bezpłat­nych paki­etów

Wczesne wykrycie wielu chorób poprawia rokowania i może przyczynić się do całkowitego wyleczenia i uniknięcia poważnych konsekwencji zdrowotnych.

ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj