pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 27 lipca 2022
  • wczoraj, 06:11
  • wyświetleń: 966

21. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie serdecznie zaprasza na XXI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pszczyńskiego. Tradycyjnie, zmagania odbędą się w pierwszy weekend sierpnia!

W przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów, rywalizacja odbędzie się tylko w niedzielę, 7 sierpnia na boisku piłkarskim Orlika.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są drogą elektroniczną na adres sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "XXI Turniej o Puchar Starosty" do 31 lipca.

Ważne, aby w treści wiadomości umieścić nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon do kontaktu. Konieczna będzie też opłata wpisowego w wysokości 200 zł (płatne na konto POSIR: 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 lub w biurze Ośrodka najpóźniej do 31 lipca 2022).

W turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 drużyn, a decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszystkie ważne informacje znajdziecie w regulaminie imprezy, dostępnym w "plikach do pobrania" na stronie POSiR: posir.pszczyna.pl/21-turniej-pilki-noznej-o-puchar-starosty/

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach. Formularz również można pobrać na powyższej stronie POSiR.

21. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty

ar / pless.pl
źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj