pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 5 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 660

Beach Party 2022 - Gwiazda wydarzenia: ZBUKU

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

W piątek, 12 sierpnia na plaży w Łące odbędzie się coroczna impreza Beach Party!

beach party


Na scenie pojawią się: DJ Ro-Bee, Piotr Łapers Łapa i gwiazda imprezy - raper ZBUKU! W programie także eksplozja kolorów!

ZBUKU - właściwie Michał Buczek to muzyk pochodzący z Prudnika. W 2013 roku ukazał się jego debiutancki album pod tytułem "Że Życie Ma Sens", który szybko pokrył się złotem. Od tego czasu nie przestaje tworzyć. Na swoim koncie ma już sześć solowych albumów, wiele wyróżnień oraz kolaboracji z najlepszymi artystami w kraju. Zbuku znany jest z bezkompromisowych tekstów oraz różnorodności w brzmieniu, dzięki czemu nie przestaje zaskakiwać fanów.

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Moja Pszczyna Talenty i pasje. Bilety w cenie 30,00 zł i 20,00 zł (ulgowy dla uczniów, studentów oraz posiadaczy Karty Mieszkańca Moja Pszczyna) w sprzedaży od 25 lipca m.in. na stronie bilety.pckul.pl, a także w dniu imprezy przy wejściu na teren wydarzenia.

Otwarcie bram o godz. 16:00, a cała zabawa rusza punkt 17:00!

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj