pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 24 czerwca 2022
  • wyświetleń: 7718

N-Park w Pszczynie już otwarty!

Artykuł sponsorowany:

Firma Napollo otworzyła w środę (22.06) o godzinie 10:00, swoją kolejną już inwestycję komercyjną pod marką N-Park. Podobnie jak pozostałe obiekty w Polsce, należące do Napollo, nowy park zaoferuje klientom różnorodną ofertę handlową, dogodną lokalizację i duży parking.

N-Park już otwarty!


N-Park w Pszczynie o powierzchni najmu ponad 7 tys. m kw. zrealizowany został we współpracy z firmą PKB Inwest Budowa. Wyróżnikiem N-Parków jest oferta każdorazowo profilowana zgodnie ze specyfiką lokalizacji, tak by optymalnie wykorzystać jej potencjał i potrzeby klientów. Dlatego też mieszkańcy Pszczyny będą mogli skorzystać z oferty zawierającej takie marki, jak: KiK, TEDi, Martes Sport, kaes, CCC, Hebe, Pepco, Dealz, Media Expert, a także dyskont spożywczy Biedronka czy restauracja szybkiej obsługi KFC. Biedronka i Pepco otworzą swoje lokale w drugim etapie otwarcia, Pepco już 2 sierpnia, a datę otwarcia Biedronki sklep zakomunikuje klientom wkrótce.

Dogodna lokalizacja to duża zaleta tych obiektów, którą dodatkowo uzupełnia wysoka funkcjonalność - bardzo dobry dostęp samochodem, komunikacją miejską i pieszo czy parking z miejscami postojowymi przy pasażu handlowym. Ale to nie wszystko - parki handlowe od Napollo projektowane są tak, by ułatwić klientom swobodne robienie zakupów - W naszych N-Parkach dbamy o wygodę poruszania się z zakupami, co zapewniają niskie progi oraz bardzo dobra widoczność wszystkich lokali, ułatwiająca nawigację po centrum. - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO.

Ciekawostką inwestycji jest zielony dach o powierzchni około 1200 m kw., usytuowany nad restauracją KFC, który został zbudowany z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Jest porośnięty ekstensywną, rozchodnikową roślinnością.

Dzięki temu rozwiązaniu inwestycja ma prawidłowy bilans zieleni, określany przez lokalne wymogi środowiskowe.

Tradycyjne otwarcie N-Parku rozpoczęło uroczyste przecięcie wstęgi w towarzystwie przedstawicieli inwestora oraz lokalnych władz samorządowych, a także mieszkańców Pszczyny. Na ten dzień sklepy przygotowały specjalne oferty i zaprosiły klientów do zapoznania się z atrakcyjnymi promocjami. Park w dniu otwarcia jest czynny w godzinach 10:00 - 21:00, a regularne godziny otwarcia obiektu od poniedziałku do soboty to 9:00 - 21:00. Najbliższym przystankiem komunikacji miejskiej dla N-Parku jest powiatowa linia autobusowa F1. Dojazd samochodowy jest możliwy od strony ulicy Uzdrowiskowej, zjazdem z ulicy Bielskiej na wysokości pobliskiej stacji paliw. W niedalekiej przyszłości planowana jest zmiana organizacji ruchu w celu ułatwienia wjazdu do N-Parku.

Kolejne otwarcie obiektu N-Park planowane jest przez Napollo już w czwartym kwartale tego roku i odbędzie się w Gnieźnie, tuż obok funkcjonującej tam Galerii Piastova, także należącej do Napollo.

O NapolloNapollo to polska doświadczona firma, która prowadzi działalność inwestycyjną od czternastu lat. Zarządza pełnym procesem inwestycyjnym, od pozyskania nowych gruntów, koordynacji realizacji budów, finansowania do komercjalizacji projektów handlowych, budowy i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych i zarządzania nieruchomościami. Zwiększając tempo i zakres ekspansji, dwa lata temu Grupa została wzmocniona przez doświadczonych menedżerów. Dzisiaj strategia Grupy Napollo zarządzana jest przez Sławomira Zawadzkiego, eksperta w branży deweloperskiej i handlowej z wieloletnim doświadczeniem. Działalność operacyjna została przekazana w ręce Doroty Beltrani i Wojciech Orlofa, znanych od lat w branży jako specjaliści w zakresie planowania i komercjalizacji oraz zarządzania, a za finanse odpowiedzialny jest ekspert w zakresie inwestycji kapitałowych Michał Głowala. Głównym filarem rozwoju firmy w zakresie budownictwa komercyjnego są parki handlowe znane jako N-Parki. Oferują wygodne zakupy blisko domu, w miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców i o powierzchni najmu do ok. 15 000 m2. N-Parki posiadają lokalizacje w całej Polsce. Jesienią 2021 dobiegła końca budowa N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Pomorskiej, w Poznaniu przy ul. Promienistej zakończono w 2021 r. modernizację i rekomercjalizację pasażu z Eurospar, Rossmann, Pepco, RTV Euro AGD i Inmedio. Otwarcie N-Parku w podwrocławskich Łanach miało miejsce 12 maja br, a otwarcie w Pszczynie 22 czerwca br. Jesienią 2022 otworzy się też kolejny N-Park w Gnieźnie. Napollo jest także właścicielem galerii handlowych oraz kilkudziesięciu lokali handlowych. Napollo jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Linki
https://npark.pl/n-park-pszczyna
www.napollo.pl