pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 28 czerwca 2022
  • 2 lipca 2022
  • wyświetleń: 5629

Już dziś Holi Święto Kolorów w Pszczynie!

Za nami:

W sobotę, 2 lipca w godzinach 14:00 - 17:00 na placu przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1) potrwa kolorowe szaleństwo - Holi Święto Kolorów!

święto kolorów, holi festiwal
Holi Święto Kolorów w lipcu w Pszczynie! · fot. Festiwal Kolorów


Wydarzenie, które polega na wzbijaniu w powietrze specjalnych kolorowych proszków, powraca w sezonie 2022 bez limitów covidowych! Wstęp jest darmowy! Oprócz 9 kolorów na uczestników imprezy będą czekały: kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary oraz bazooki CO2! Wszystko to w rytmach muzyki zagranej na żywo przez DJ-ów!

Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków!

Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia - co 30 minut - na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Skala wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się najbardziej kolorowym punktem w Polsce.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/s/holi-swieto-kolorow-w%20pszczyni/405913458108554/

holi święto kolorów w pszczynie

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.