pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 16 maja 2022
  • wyświetleń: 1102

Chłodnictwo Grund - Klimatyzacja z montażem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chłodnictwo Grund" podaj

Artykuł sponsorowany:

Chłodnictwo Grund zajmuje się klimatyzacjami i naprawą sprzętów chłodniczych (lodówka, chłodziarka). Jeśli szukasz profesjonalnej i prężnie rozwijającej firmy, która spełni Twoje marzenie o upragnionej klimatyzacji, to właśnie ją znalazłeś.

Chłodnictwo Grund


Szukasz najwyższej jakości urządzenia do klimatyzacji w Twoim domu, mieszkaniu, firmie? W Pszczynie powstała firma Chłodnictwo Grund, która kierując się dobrem oraz zadowoleniem swoich klientów, podchodzi do współpracy odpowiedzialnie i profesjonalnie, dlatego dostarcza urządzenia najwyższej klasy.

Już nie musisz martwić się o wybór odpowiedniego sprzętu oraz jego montaż. Kompleksowa obsługa, jaką oferuje Chłodnictwo Grund to pewna satysfakcja i zadowolenie wszystkich klientów.

Z uwagi na to, że tradycyjne systemy ciepłownicze nie są w stanie spełnić potrzeb coraz bardziej wymagających klientów, oferta firmy zawiera najlepsze urządzenia oraz sprawdzone sposoby ich zastosowania.

Jeśli szukasz klimatyzatorów dla Twojego domu, czy mieszkania, zachęcamy do zapoznania się z polecanymi cichymi i nowoczesnymi urządzeniami, wyselekcjonowanymi przez najlepszych doradców w zależności od metrażu Twojego pomieszczenia.

Oferujemy między innymi następujące marki klimatyzatorów:
  • Haier
  • Gree
  • Daikin
  • Rotenso
  • i wiele innych


Bezpłatna wycena na terenie całego śląska.

Dodatkowo Chłodnictwo Grund wykonuje usługi z zakresu naprawy chłodziarek, lodówek, wymiany sprężarek, montaż komór chłodniczych. Jeśli Twój sprzęt chłodniczy wymaga natychmiastowej naprawy i opinii profesjonalisty - zadzwoń!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy lub umówienia spotkania!

Chłodnictwo Grund


CHŁODNICTWO GRUND S.C.

43-200 Pszczyna
ul. Dunikowskiego 8

tel. 606-170-159
tel. 539-923-951