pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 24 stycznia 2022
  • wyświetleń: 379

Dodatki ślubne dla pana młodego - krawat, mucha, musznik, fular a może plastron?

Materiał partnera:

Strój pana młodego to nie tylko starannie wybrany i dopasowany do sylwetki garnitur ślubny. Oprócz niego stylizacja powinna zostać uzupełniona także w dodatki ślubne pana młodego, które uczynią ją kompletną oraz nadadzą jej bardziej odświętnego, oficjalnego charakteru. Taki efekt można osiągnąć w bardzo prosty sposób, inwestując w zakup odpowiednich dodatków na szyję. Mogą nimi być np. tradycyjne krawat lub muszka, albo bardziej oryginalne musznik, fular oraz plastron. Czym charakteryzuje się każdy z tych dodatków dla pana młodego?

Dodatki ślubne dla pana młodego - krawat, mucha, musznik, fular a może plastron?


Tradycyjne dodatki ślubne dla pana młodego - krawat i mucha
Krawat jest zdecydowanie najbardziej klasycznym dodatkiem do męskiego eleganckiego stroju. Świetnie sprawdza się także na wesele jako jeden z dodatków do stylizacji ślubnej. Na tę okazję warto sięgnąć po wysokiej jakości, starannie uszyte krawaty wykonane np. ze szlachetnego z jedwabiu, które zawsze prezentują się elegancko i klasycznie. Panowie mają bardzo szerokie pole do popisu w zakresie doboru ich kolorystyki oraz wzornictwa - mogą postawić zarówno na klasyczne, uniwersalne rozwiązania w stonowanych barwach, jak i wybrać bardziej szalone, oryginalne wzory na krawatach, które w ciekawy sposób podkreślą ich indywidualny styl i charakter.

Alternatywą dla klasycznych krawatów są natomiast muchy. Muszka posiada nieco mniej formalny charakter od krawatu, przez co świetnie sprawdzi się w casualowych stylizacjach ślubnych. Chętnie sięgają po nią szczupli i wysocy panowie, który nie czują się zbyt dobrze w krawacie ze względu na jego bardziej formalny charakter. Co więcej, mucha świetnie pasuje zarówno do garnituru, jak i do smokingu, co czyni z niej dość uniwersalny, klasyczny dodatek ślubny dla pana młodego.

Dodatki ślubne dla pana młodego - krawat, mucha, musznik, fular a może plastron?


Wiele dodatków dla pana młodego znajdziesz pod adresem: https://produkty.weselezklasa.pl/kategoria/9/dodatki-slubne-dla-pana-mlodego/

Nowoczesne dodatki ślubne dla pana młodego - musznik, plastron i fularDodatki ślubne dla pana młodego nie ograniczają się tylko i wyłącznie do klasycznego krawatu i bardziej od niego casualowej muchy. Współcześni mężczyźni mają do wyboru jeszcze trzy inne, alternatywne rozwiązania, które mogą wziąć pod uwagę, planując swoją stylizację ślubną. Są nimi modne w ostatnich latach muszniki, fulary i plastrony. Musznik to nic innego, jak dodatek dekoracyjny będący swoistym połączeniem krawatu i muszki, do czego nawiązuje jego nazwa. Jest bardzo wygodny i komfortowy w noszeniu oraz na tyle uniwersalny, że można go zakładać zarówno do koszul z łamanym kołnierzykiem, do garniturów, smokingów, fraków, a także surdutów.

Plastron z kolei to dodatek w postaci specjalnej, wiązanej na szyi szarfy, która posiada końce o jednakowej szerokości. Zawiązujemy je tworząc w ten sposób fantazyjny, dekoracyjny węzeł, który należy spiąć ozdobą spinką wykończoną perełką. Plastron jest coraz modniejszym i chętniej wybieranym dodatkiem ślubnym dla pana młodego, który świetnie prezentuje się w towarzystwie garnituru, smokingu lub fraka. Stanowi także bardziej modną i nowoczesną alternatywę dla klasycznego krawata. Poszukując casualowego, nieco nonszalanckiego wykończenia ślubnej stylizacji, warto natomiast sięgnąć po fular, który świetnie prezentuje się z modnie rozpiętymi pod szyją koszulami oraz w zestawieniu z frakiem.

Partnerem artykułu jest sklep ślubny - produkty.weselezklasa.pl

Dodatki ślubne dla pana młodego - krawat, mucha, musznik, fular a może plastron?