pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 24 stycznia 2022
  • wyświetleń: 369

Czym jest lifting twarzy?

Materiał partnera:

Na świecie są rzeczy, których człowiek w żadnym stopniu nie może przeskoczyć. Jedną z takich spraw jest z pewnością czas, który raczej nie działa na naszą korzyść.

Czym jest lifting twarzy?


I mimo tego, że nadal nie wymyślono kamienia filozoficznego, to możemy pomóc w sobie w utrzymaniu młodości. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, które cieszą się coraz większą popularnością. Jednym z nich jest lifting twarzy, o którym dowiesz się więcej z poniższego artykułu.

Na czym polega lifting twarzy?Lifting twarzy jest w największym skrócie zabiegiem, który polega na dosłownym "podniesieniu"(z ang. lift) zwiotczałej skóry twarzy. Można go przeprowadzić zarówno w sposób inwazyjny, jak i (cieszący się większą popularnością) nieinwazyjny. Te drugie są zazwyczaj wybierane ze względu na stosunkowo lepszą cenę, brak narkozy i przymusu operacji, brak powikłań i krótszą rekonwalescencje. Jednakże lifting twarzy powinien być powtarzany raz na 1-2 lata, gdyż jego efekty zaczną przeminąć z naszym wiekiem.

Czym jest lifting twarzy2


Zastosowania liftingu twarzyLifting twarzy jest przeznaczony dla osób z widocznymi zmarszczkami na twarzy, zwiotczałą skórą, opadającym owalem czy opadnięciem fałd skórnych. Zazwyczaj z tego zabiegu korzystają dojrzałe kobiety po 25 roku życia - w szczególności te szybko starzejące się lub cierpiące na zaniki kolagenu. Natomiast wśród efektów, dzięki którym lifting twarzy stał się popularny, wymienia się:

  • ogólne odmłodzeniu wyglądu twarzy
  • rewitalizacje skóry
  • pozbycie się defektów skórnych, takich jak chociażby zmarszczki czy szramy,
  • wymodelowanie linii żuchwy oraz podbródka,
  • utrzymania konturów i owalu twarzy,
  • zwiększenie własnej atrakcyjności oraz samopoczucia.


Ile kosztuje lifting twarzy?Koszt przeprowadzenia liftingu twarzy, w zależności od miejsca (na ciele i lokalizacji w kraju) wykonywania zabiegu, różnić się może znacząco. Szczególnie nie pomaga w tym szalejąca inflacja oraz skutki wywołane pandemią. Jednakże uśredniając ceny z dużych, polskich miast, to możemy liczyć się z wydatkiem ok. 8000 złotych za lifting czoła, natomiast w przypadku podniesienia brwi może spotkać się z cenami od 5000 do 6000 złotych. Natomiast sam zabieg najlepiej wykonać w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej, jak chociażby u Dr Marcina Nowaka. Dzięki specjalistycznej pomocy od lekarzy możemy być pewni, że będziemy zadowoleni z efektu.