pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 8 stycznia 2022
  • 16 stycznia 2022
  • wyświetleń: 11173

Ogłoszono artystów, którzy zagrają na pszczyńskim finale WOŚP

Tym razem to szeroko pojęta okulistyka dziecięca będzie tematem przewodnim finału WOŚP. Jubileuszowa zbiórka odbędzie się 30 stycznia! Podczas wydarzenia nie może zabraknąć dobrej muzyki! Kto pojawi się na orkiestrowej scenie na pszczyńskim Rynku?

WOŚP Pszczyna 2021 - koncert zespołu HURT - 31.01.2021 r.
WOŚP Pszczyna 2021 - koncert zespołu HURT - 31.01.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W tym roku podczas finału WOŚP w centrum uwagi będą oczy najmłodszych. Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje.

Finałowe granie rozpocznie się już w sobotę 29 stycznia w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. O godzinie 16:00 jubileuszowy Finał otworzy koncert Ogniska Muzycznego w Pszczynie, a o godzinie 18:00 rozpocznie się specjalny program "take tam... dla WOŚP" w wykonaniu Stowarzyszenia "Take tam..." im. Artystów Międzywojnia składający się z spektakli: K.I.C.Z. Musical, Kaftan (nie)bezpieczeństwa oraz Pożądanie.

Szczegółowe informacje: WOŚP 2022: K.I.C.Z. Musical, Kaftan (nie)bezpieczeństwa i Pożądanie.

Niedzielne granie od lat odbywa się przy tanecznym udziale pszczyńskiej młodzieży - tak będzie i w tym roku. Od godziny 11:00 zapraszamy do sali widowiskowej PCKul, gdzie zaprezentują się: Forma Marta Krzystek, Studio Tańca Catch The Flow oraz grupy taneczne działające przy Pszczyńskim Centrum Kultury oraz Mażoretki Fresh.

Główna scenę, która będzie usytuowana na Rynku, oddamy w ręce znakomitych zespołów. W tym roku będą to: TainT z Pszczyny, Holyguns ze Strumienia, Nostradamus z Gliwic, Takatu z Białej Podlaskiej, Popkultura z Warszawy oraz legenda polskiej sceny muzycznej zespół TSA M.N.K.!

Występy uzupełnią soliści - podopieczni Barbary Brody-Malon ze Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless". Dodatkową niespodzianką w tym roku będzie pokaz jazdy figurowej na lodowisku w wykonaniu Pionierek - amatorskiej grupy łyżwiarstwa figurowego działającej przy Klubie Sportowym TKKF Pionier Tychy, w której występuje m.in. Marii Grynpeter - Mistrzyni Świata Juniorek z 2021 roku.

Tradycyjnie o godzinie 20:00 odbędzie się Światełko do Nieba!

Imprezę poprowadzą Paweł Przybyła z Pless Event w towarzystwie Michała Pawlaka.

LicytacjeTak jak w ubiegłym roku, większość licytacji zostanie zorganizowana na specjalnie do tego przygotowanym portalu aukcje.wosp.org.pl. O szczegółach organizatorzy będą informować już niebawem, ale uchylają już rąbka tajemnicy, że będzie w czym wybierać, a to m.in. dzięki Stowarzyszeniu Pszczyńskich Przedsiębiorców!

O artystachPodczas 30. Finału WOŚP na Rynku w Pszczynie zagrają: projekt TSA Michalski Niekrasz Kapłon, TAKATU, POPKULTURA, TAINT, HOLYGUNS oraz NOSTRADAMUS.

projekt TSA Michalski Niekrasz Kapłon
fot. materiały prasowe

Organizatorem Finału jest Pszczyńskie Centrum Kultury, Urząd Miejski w Pszczynie oraz Starostwo Powiatowe w Pszczynie przy współudziale: Stowarzyszenia "Take tam..." im. Artystów Międzywojnia, Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless", Studio Tańca Catch The Flow, Forma Marta Krzystek, PCKul Tańczy & Mażoretki Fresh, Klub Sportowy TKKF Pionier Tychy, Ognisko Muzyczne w Pszczynie.

Sponsorami Finału są: Stowarzyszenie Pszczyńskich Przedsiębiorców, Restauracja i Catering "Zacisze" z Brzeźc oraz firma Surex.

Szczegóły dotyczące finału WOŚP w naszym mieście będziemy przekazywać na bieżąco. Program jest także prezentowany na stronie: www.facebook.com/wosp.pszczyna/

wośp pszczyna 2022

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.