pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 3 stycznia 2022
  • 31 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2278

Zgłoś kandydata do przyznania Nagrody Starosty w dziedzinie sportu

Do 31 stycznia 2022 roku można składać wnioski o przyznanie Nagród Starosty Pszczyńskiego dla zawodników, trenerów i innych osób za wysokie wyniki sportowe.

Nagroda starosty w dziedzinie sportu
Zgłoś kandydata do przyznania Nagrody Starosty w dziedzinie sportu · fot. powiat


W powiecie pszczyńskim nie brakuje sportowców, którzy osiągają imponujące wyniki i promują nasz powiat w kraju i poza jego granicami.

- Nasi mieszkańcy w mijającym roku byli bardzo aktywni, rozwijali swoje sportowe talenty i zdobywali wspaniałe laury na arenach sportowych. Chcemy docenić ich wysiłek - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

Do wyróżnienia można zgłaszać zawodników, trenerów oraz inne osoby osiągające wysokie wyniki sportowe w 2021 roku, zamieszkałe na terenie powiatu pszczyńskiego. Wystarczy wypełnić wniosek oraz dołączyć wymagane załączniki. Znajdziecie je na stronie Starostwa Powiatowego w Pszczynie: www.powiat.pszczyna.pl/aktualnosci/8073-ruszyl-nabor-wnioskow-o-przyznanie-nagrod-starosty-w-dziedzinie-sportu

Szczegółowe zasady przyznawania nagród określa regulamin uchwalony przez Radę Powiatu Pszczyńskiego, z którym warto zapoznać się przed złożeniem wniosku.

Wniosek o przyznanie Nagrody Starosty Pszczyńskiego należy złożyć lub przesłać do Starostwa Powiatowego w Pszczynie, ul. 3 Maja 10, 43-200 Pszczyna (w przypadku nadesłania pocztą decyduje data wpływu) do 31 stycznia 2022 roku, uwzględniając wyniki sportowe osiągnięte w 2021 roku.

ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.