pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 3 grudnia 2021
  • 19 grudnia 2021
  • wyświetleń: 4311

Lampki i ozdoby świąteczne kupisz przy rondzie w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Nadszedł czas, kiedy ozdabiamy świątecznie swój dom i ogród. Wszelkie akcesoria, w tym lampki, znajdziecie w sklepie przy ulicy Bratniej 1A w Pszczynie. Wyczarujcie bajeczne Boże Narodzenie! Wystawiamy faktury VAT!Sklep z lampkami mieści się w Pszczynie na rogu ulic Bratniej i Bielskiej. Jak co roku oferuje olbrzymi wybór światełek i innych ozdób świątecznych, którymi można przyozdobić dom, taras, balkon i ogród w okresie świątecznym.

Nastrój świąteczny w domu tworzy przede wszystkim choinka, bez której nie wyobrażamy sobie Gwiazdki. W sklepie przy ul. Bratniej 1A zamówić można drzewko sztuczne (także w doniczce). Dostępne są też przedłużacze i czasomierze - optymalne do lampek.

Świąteczne oświetlenie w sklepie przy Bratniej 1A - 12.2021 · fot. pless.pl


W sklepie u Arsena kupimy między innymi pięknie zdobione szklane bombki polskiej produkcji w najróżniejszych kształtach oraz stajenki betlejemskie w bombkach! Są też łańcuchy, którym ustroimy choinkę, framugi, czy balustrady.

Sklep oferuje olbrzymi wybór lampek i laserów świątecznych. Są świecące niedźwiadki polarne i renifery, także takie, które ruszają głowami, adwentowe świeczniki, migające kule, łańcuchy barwnych gwiazdek oraz oczywiście klasyczne choinkowe światełka o różnej długości.

W sprzedaży dostępne są już również fajerwerki i petardy na noc sylwestrową!

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w niedziele handlowe od 8.00 do 18.00.

---

ul. Bratnia 1A
43-200 Pszczyna
Tel. 506-142-415