pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 2 grudnia 2021
  • wyświetleń: 16374

[FOTO] Wypadek na DK-1 w Pszczynie. Były duże utrudnienia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W czwartek, 2 grudnia około godziny 16:15 na DK-1 w Pszczynie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kraksa miała miejsce na wysokości skrzyżowania z ul. Hallera. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Wypadek na skrzyżowaniu DK-1 z Hallera w Pszczynie - 2.12.2021 · fot. pless.pl


Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna kierujący Mercedesem poruszał się w stronę Bielska-Białej. Na skrzyżowaniu z ul. Hallera doszło do zderzenia z Range Roverem. Brytyjskim SUV-em z ul. Hallera wyjeżdżała kobieta. Zarówno ona jak i kierowca Mercedesa twierdzili, że mieli zielone światło co jest niemożliwe. Kto zawinił? Tym zajmie się sąd. Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia, których zeznania mogą pomóc śledczym ustalić winę.

Kierowca Mercedesa trafił do szpitala. W chwilo odjazdu karetki był przytomny i komunikatywny. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj