pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 1 grudnia 2021
  • wyświetleń: 2295

[FOTO]Policjanci z komisariatu w Woli mają nowy radiowóz

Tabor pojazdów w Komisariacie Policji w Miedźnej z siedzibą w Woli zasilony został przez radiowóz marki Toyota.

Policjanci z komisariatu w Woli mają nowy radiowóz - 01.12.2021 · fot. powiat


Hybrydowa Toyota Corolla została zakupiona dzięki wsparciu Powiatu Pszczyńskiego i Gminy Miedźna. Resztę potrzebnych środków uzupełniła Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. Nowy radiowóz już patroluje drogi Gminy Miedźna. Ułatwi codzienną służbę funkcjonariuszom i pozwoli jeszcze lepiej wykonywać im zadania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

- Zakup samochodu był możliwy dzięki wsparciu samorządów, za co bardzo dziękuję w imieniu policjantów, ale przede wszystkim mieszkańców, o bezpieczeństwo, których dbamy - mówi insp. Grzegorz Bonalski, komendant powiatowy policji w Pszczynie.

Powiat Pszczyński na zakup pojazdu przekazał z własnego budżetu 50 tys. zł, Gmina Miedźna - 5 tys. zł, natomiast 55 tys. zł przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

- W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców pomagamy policji w zakupie pojazdów. Również w przyszłorocznym budżecie zaplanowaliśmy 50 tys. zł na wsparcie zakupu nieoznakowanego pojazdu dla Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyńska, która wspólnie z wójtem Gminy Miedźna, Janem Słoninką przekazała dokumenty do nowego samochodu komendantowi powiatowemu policji, ten z kolei wręczył je szefowej posterunku policji.

ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.