pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 25 listopada 2021
  • 4 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1763

Szczepienia na COVID-19 w kobiórskiej parafii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Za nami:

Urząd Gminy Kobiór informuje, że dzięki uprzejmości kobiórskiej parafii, w dniu 4 grudnia w Domu Parafialnym, w godzinach od 15:00 do 18:00 będzie możliwość przyjęcia trzeciej dawki przypominającej szczepionki firmy Pfizer przeciwko COVID-19.

Jako trzecia dawka będzie podana szczepionka firmy Pfizer bez względu na to, jaką szczepionkę wcześniej otrzymaliśmy. Z możliwości zaszczepienia się trzecią dawką przypominającą mogą skorzystać również osoby zapisane na liście oczekujących, które nie otrzymały jeszcze potwierdzenia co do konkretnej daty i godziny, bez konieczności informowania o tym przychodni - czytamy w komunikacie gminy.

Przed zaszczepieniem się należy okazać dowód osobisty oraz zaświadczenie o przyjęciu I i II dawki szczepionki. Dawkę przypominającą można przyjąć po 6 miesiącach od pełnego zaszczepienia.

ar / pless.pl
źródło: UG Kobiór

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj