pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 25 listopada 2021
  • wyświetleń: 3075

[FOTO] Ukradł tekstylia za ponad 500 złotych

Kilka dni temu do pszczyńskiego dyżurnego wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej. Na miejsce został skierowany patrol, który ustalił wartość skradzionego mienia oraz zabezpieczył wewnętrzny monitoring. Następnie sprawą zajęli się kryminalni, którzy po 3 dniach zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione przedmioty.

Ukradł tekstylia za ponad 500 złotych
Ukradł tekstylia za ponad 500 złotych - 11.2021 · fot. KPP Pszczyna


Mężczyzna dokonał kradzieży różnych produktów tekstylnych o wartości ponad 560 złotych. Na miejscu zabezpieczono monitoring celem wykonywania dalszych czynności. Sprawą zajęli się policjanci kryminalni, którzy po 3 dniach namierzyli i zatrzymali złodzieja. Mundurowi w wyniku czynności operacyjnych wytropili sprawcę, którym był 28-letni mieszkaniec Pszczyny.

Mężczyźnie wczoraj przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Ponadto policjanci odzyskali skradzione mienie w całości, które zostało zwrócone do właściciela. Teraz o losie 28-latka zdecyduje sąd, grozi mu do 5 lat więzienia.

ar / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.