pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 25 listopada 2021
  • wyświetleń: 358

Podpisano umowę współpracy pomiędzy UŚ a SP nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj

Warsztaty oraz zajęcia dla uczniów, udział w wydarzeniach, wsparcie zdolnej młodzieży oraz włączenie studentów do prowadzenia lekcji szkolnych to założenia współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim, a Szkołą Podstawową nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie.

Podpisano umowę współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim, a SP nr 1
Podpisano umowę współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim, a SP nr 1 - 23.11.2021 · fot. UM Pszczyna


Współpraca obu placówek rozpoczęła się w styczniu 2021 roku. Dzięki niej uczniowie pszczyńskiej szkoły uczestniczyli w darmowych warsztatach z przedmiotów ścisłych, zajęciach Uniwersytetu Śląskiego dla dzieci, a także zajęciach dotyczących języka chińskiego. Na współpracy skorzystali również nauczyciele, którzy wzięli udział w szkoleniach związanych m.in. z cyfrową pracą, dydaktyką nauczania czy prowadzeniem zajęć online.

We wtorek, 23 listopada w Urzędzie Miejskim w Pszczynie zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok, prof. Katarzyna Trynda, prorektor do spraw kształcenia Uniwersytetu Śląskiego oraz Witold Wiktorczyk, dyrektor SP nr 1 podpisali stosowną umowę. Koordynatorami projektu ze strony uniwersytetu jest dr Renata Jankowska, natomiast za współpracę ze strony szkoły odpowiadała będzie Edyta Walkowiak.

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich w Pszczynie" podaj