pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 25 listopada 2021
  • wyświetleń: 119

Jak dobrać kask motocyklowy dla dziecka?

Materiał partnera:

Odpowiedni kask motocyklowy dla dziecka gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, który jeszcze kilka lat temu byłby nieosiągalny. W trosce o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych kaski motocyklowe dla dzieci są starannie selekcjonowane, zanim trafią na rynek. Sprawdź, jak dobrać model dla twojego dziecka.

Whitpress


Kask motocyklowy dla dzieckaKażdy motocyklista - dorosły i młodzik powinien mieć świadomość, jak ważna jest kwestia zakładania kasku. To podstawowa zasada bezpieczeństwa, której nie można zbagatelizować. Kask motocyklowy dla dziecka zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, jeżeli jest dobrze dobrany do wieku i rozmiaru użytkownika. Jest to rzecz, na której nie warto oszczędzać. Konieczność zakładania podczas jazdy kasku jest uregulowana przepisami prawa. Oczywiście należy przestrzegać przepisów, ale warto także zachować dozę zdrowego rozsądku. Nawet na krótkich dystansach nie można zapominać o kasku, jako ważnym aspekcie podczas każdej przejażdżki.

Jaki kask motocyklowy dla dziecka wybrać?Na rynku dostępne są kaski motocyklowe dla dzieci w szerokim asortymencie, tak aby każdy mógł dopasować odpowiedni model do swoich preferencji. Jan-Mar sklep z kaskami motocyklowymi oferuje modele juniorskie do motorów różnego typu. Kaski otwarte, szczękowe, integralne czy enduro cross sprawdzą się w zależności od stylu jazdy.

Oferta kasków obejmuje wiele modeli o zróżnicowanych parametrach. Wszystkie są zgodne z obowiązującymi normami, regulowanymi przez europejskie rozporządzenia. Jaki kask motocyklowy dla dziecka wybrać? Kaski motocyklowe powinny być dobierane indywidualnie i dokładnie dopasowane. Tylko wtedy będą w sposób prawidłowy spełniać najważniejszą rolę, czyli skutecznie chronić głowę przed konsekwencjami upadku i urazami.

Kask motorowy dla dzieciW ofercie sklepu dostępne są kaski motorowe dla dzieci, które są przeznaczone do jazdy na różnego typu maszynach. Gwarancją jakości są modele pochodzące wyłącznie od znanych i cenionych producentów, spełniających wszystkie normy. Starannie dobieramy asortyment pod tym kątem.

Jan-mar.pl oferuje dużą rozpiętość cenową swojego asortymentu dostępnego w salonie motocyklowym. Każdy może więc pozwolić sobie na dopasowanie kwestii bezpieczeństwa podczas jazdy do swoich możliwości finansowych. Niezależnie, czy zdecydujesz się na produkt z nieco niższej półki, czy kupisz kask motorowy dla dzieci wiodącej marki, możesz mieć pewność, że odpowiednio zadbasz o bezpieczeństwo juniora.

Bezpieczne kaski motocyklowe dla dzieciOferta sklepu jest stale poszerzana o najnowocześniejsze modele. Innowacyjne podejście producentów i stale prowadzone badania nad kwestią bezpieczeństwa są bodźcem do wprowadzania nowości. Podczas uprawiania sportów motocyklowych, szczególnie w młodszych grupach - juniorskich, kładzie się szczególny nacisk na ochronę młodych zawodników. Kaski motocyklowe dla dzieci i młodzieży zajmują dużą część oferty sklepu. Podejmujemy współpracę także z nowymi markami, które pojawiają się na rynku. W ten sposób staramy się spełniać oczekiwania najmłodszych i proponować najlepsze dla nich rozwiązania. Różnorodność rozmiarów pozwala każdemu dopasować kask do indywidualnych parametrów.


Dopasowanie kasku do reszty strojuRóżnorodność wzorów i nadruków, a także bogata kolorystyka sprawia, że każdy może dobrać kask, który idealnie skomponuje się ze strojem motocyklowym. Oferujemy kilkadziesiąt modeli w całej palecie barw dopasowanych wyglądem do stylu jazdy.

Stały progres branży, która specjalizuje się w produkcji odzieży motocyklowej, przynosi co pewien czas kolejny przełom w bezpieczeństwie jazdy. Sprawia także, że obecnie możliwe staje się dla każdego kupienie produktów gwarantujących wysoki poziom bezpieczeństwa. Jeszcze kilka lat temu był on osiągalny tylko dla profesjonalistów startujących w zawodach. Obecnie dla amatorów jazdy na motocyklu - juniorów i seniorów w zasięgu ręki są najlepsze zabezpieczenia w przystępnej cenie.