Najnowsze

• 29 listopada 2021
  • wyświetleń: 1706

Sukces pszczyńskiego strażaka w wyciskaniu sztangi

W dniach od 6 do 7 listopada w Złotoryi trwały Mistrzostwa Polski WRPF służb mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. W zmaganiach tych, uczestniczył również funkcjonariusz pszczyńskiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej - asp. Bartosz Wójtowiec. Strażak stanął na podium!

Sukces pszczyńskiego strażaka w wyciskaniu sztangi, Bartosz Wójtowiec
Sukces pszczyńskiego strażaka na Mistrzostwach Polski WRPF służb mundurowych w wyciskaniu sztangi w Złotoryi - 11.2021 · fot. PSP Pszczyna

Reprezentant KP PSP w Pszczynie, był jednocześnie jedynym strażakiem Państwowej Straży Pożarnej w kategorii wagowej do 100 kg. Po emocjonującej rywalizacji ostatecznie uplasował się na bardzo wysokim 3 miejscu w swojej kategorii i w konkurencji wyciskania osiągnął wynik 200 kg!

Serdecznie gratulujemy mu sukcesu i życzymy jeszcze lepszych osiągnięć w kolejnych startach.