pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 23 listopada 2021
  • wyświetleń: 449

Rewelacyjne promocje - Black Friday zaczynaj od Ceneo!

Materiał partnera:

Black Friday nie jest jedynie pustym frazesem. Przynajmniej jeżeli spojrzymy na to, co serwis Ceneo szykuje na tegoroczne święto zakupów. Wśród okazji znajdą się m.in. te na najbardziej pożądane produkty: iPhone 13 Mini, smartwatch Garmin Fenix 6s czy głośnik JBL Xtreme 3 to tylko kilka z nich.

Black Friday zaczynaj od Ceneo Gdy tylko kalendarze zmienią datę na 26 listopada, warto wpisać w adres swojej przeglądarki Ceneo.pl. Jedna z największych platform sprzedaży online w Polsce udowodni, że Black Friday nie jest jedynie zabiegiem marketingowym, a faktycznie tego dnia można złowić upatrzone produkty w bardzo okazyjnych cenach. 

Jak to działa? O północy m.in. na stronie głównej serwisu pojawią się kupony o wartości nawet do 200 złotych. Korzystając z opcji Kup Teraz, będzie można obniżyć cenę wybranych produktu o wartość kuponu. Serwis przygotował tysiące takich kuponów, które ważne będą do wyczerpania limitu lub do 29 listopada. 

Kliknij w grafikę i sprawdź co przygotowało Ceneo na Black Friday:


black friday 2021 ceneo


Warto przeczytać: www.ceneo.pl/wydarzenia/warto-wiedziec-black-friday

Co będzie w promocji na Black Friday 2021? Wśród ponad 200 produktów objętych promocją znajdą się prawdziwe bestsellery. To sprzęty, które w dniu swojej premiery budziły ogromne zainteresowanie i do tej pory rzadko można było je znaleźć w promocyjnych cenach. Łowcy okazji z pewnością zwrócą uwagę na:
  • iPhone’a13 Mini,
  • Xbox Series S, 
  • smartwatch Garmin Fenix 6S Pro,
  • głośnik bezprzewodowy JBL Xtreme3,
  • Samsung Galaxy Watch 3. 


To tylko kilka przykładów, okazje czekają w każdej z kategorii dostępnych na Ceneo. 

To, jak działają kupony, możecie przetestować jeszcze przed Czarnym Piątkiem. Codziennie o 10.00 na stronie głównej Ceneo.pl pojawiają się oferty, w której rabaty sięgają nawet 70%. Ale to tylko rozgrzewka, kumulacja promocji już 26 listopada. 

gorace towary instrukcja ceneo


Sprawdź jak odblokować gorące kupony: www.ceneo.pl/wydarzenia/centrum-znizek

Ceneo z darmową dostawą nie tylko w Black FridayA co, jeśli chcecie kupić coś zupełnie innego? Wystarczy, że wartość produktu to 40 złotych, i już możecie odliczyć sobie koszty dostawy. W drugim tygodniu listopada serwis wystartował z akcją Ceneo Free. To program, dzięki któremu do końca roku możecie skorzystać z kuponu zapewniającego darmową przesyłkę. Bez zobowiązań, bez abonamentu, wszystko w Kup Teraz.