pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 15 listopada 2021
  • 22 listopada 2021
  • wyświetleń: 4310

[FOTO] Zakończył się Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia pw. Wszystkich Świętych" podaj

W miniony weekend, w dniach 20 i 21 listopada trwał coroczny Festiwal Muzyki Kameralnej "Musica da Chiesa", na który zaprosiło Pszczyńskie Towarzystwo Muzyczne "Con fuoco". Koncerty odbywały się w kościele pw. Wszystkich Świętych w Pszczynie.

XVII Festiwal Muzyki Kameralnej Musica da Chiesa - koncert trio VOX TRIBUS w kościele Wszystkich Św. w Pszczynie - 20.11.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W sobotę, 20 listopada wystąpił VOX TRIBUS w składzie: Jacek Heczko - skrzypce, Tomasz Pająk - klarnet oraz Paweł Seligman - organy.

XVII Festiwal Musica da Chiesa - koncert jubileuszowy 30-lecia działalności Pszczyńskiego Zespołu Kameralnego Con Fuoco w kościele Wszystkich Św. w Pszczynie - 21.11.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


W niedzielę, 21 listopada zaśpiewał Pszczyński Zespół Kameralny "Con fuoco" pod dyr. Katarzyny Machnik, który świętował 30-lecie działalności.

ar, mp / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Parafia pw. Wszystkich Świętych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Parafia pw. Wszystkich Świętych" podaj