pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 15 listopada 2021
  • 1 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1679

Miejski Sztab WOŚP ogłasza nabór wolontariuszy!

Miejski Sztab WOŚP w Pszczynie, którego siedzibą jest Szkoła Podstawowej nr 3, został już oficjalnie zarejestrowany w fundacji stworzonej przez Jurka Owsiaka. Pieniądze zebrane podczas przyszłorocznego Finału mają służyć zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jubileuszowy, 30. finał WOŚP, odbędzie się w niedzielę 30 stycznia 2022 r.

sztab wośp pszczyna


- W związku z tym, że zbliżający się finał jest jubileuszowy, nasze prace są bardzo intensywne, ponieważ chcielibyśmy zorganizować poza interesującymi koncertami w dniu Finału, kilka wydarzeń okołofinałowych, które będą się odbywały w tygodniu poprzedzającym. W ostatnich dniach nawiązaliśmy również współpracę z właścicielem Tapster Pubu - Krzysztofem Gazdą i mamy wielką nadzieję, że będzie ona owocowała w wiele Finałowych niespodzianek - mówi Marta Skorupka-Wuzik ze Sztabu.

Wkrótce nabór wolontariuszy!Zapisy wolontariuszy ruszyły już 8 listopada. Będą one prowadzone w formie tradycyjnej papierowej (formularze papierowe będą dostępne w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz Szkoły Podstawowej nr 3) oraz online, poprzez formularz na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl (opcja dostępna już wkrótce). Zapisy będą odbywać się aż do wyczerpania miejsc.

Zachęcamy również wszystkich przedsiębiorców do rejestracji, ponieważ, jak co roku można się ubiegać o Sztabową Puszkę Stacjonarną, którą można będzie umieścić w swoim lokalu/sklepie i w ten sposób wesprzeć 30. Finał. Co najważniejsze, Puszka może być umieszczona w lokalu już od 10 grudnia 2021 roku aż do dnia Finału!

Przy rejestracji jako wolontariusz oraz firmowej należy wskazać nasz Sztab, który posiada nr #733.

- Jak co roku, zapraszamy również do współpracy potencjalnych darczyńców oraz sponsorów, którzy chcieliby wesprzeć nasze działania finansowo, przekazać gadżety na licytację, bądź karnety do swojego lokalu. Zachęcamy również do współpracy wszystkie osoby, które chciałyby się włączyć w pracę Sztabu przy organizacji wydarzeń - zachęca Marta Skorupka-Wuzik.

Kontakt do Sztabu:

  • w sprawie naboru wolontariuszy do Sztabu zapraszamy do kontaktu jego szefową, Joanna Rozmus-Cader w Szkole Podstawowej nr 3 Pszczynie (ul. Staromiejska 41);
  • w sprawie organizacji wydarzeń, współpracy, wsparcia organizacji imprezy lub przekazania przedmiotów na licytację zachęcamy do kontaktu poprzez mail: wosp@pckul.pl lub poprzez fanpage Sztabowy na Facebooku facebook.com/wosp.pszczyna.


Przypomnijmy, że działa też sztab powiatowy, mający swoją siedzibę w "Samochodówce", czyli Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Więcej w artykule 30. Finał WOŚP w Pszczynie. W centrum uwagi wzrok dzieci.


sztab wośp pszczyna

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.