pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 1 listopada 2021
  • 28 listopada 2021
  • wyświetleń: 1128

Spektakl "Śpiewanki" dla najmłodszych w GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Podczas najbliższej "Niedzieli z Bajką" w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu odbędzie się spektakl skierowany do najmłodszych dzieci w wieku do 5 lat. Nie wykluczamy oczywiście udziału także i starszych dzieci!

"Śpiewanki" to autorski spektakl dla najmłodszych widzów w wykonaniu Teatru Blum z Poznania. Tym razem maluszki wspólnie z twórcami przedstawienia wyruszają do krainy dźwięków. Nośnikiem emocji i nastrojów staje się tu przede wszystkim ludzki głos.

Połączenie zabawy głosem ludzkim oraz śpiewu z dźwiękami wydobywanymi z niezwykłego instrumentu: dużych kolorowych cymbałków (dzwonków chromatycznych) - stanowiących obok barwnych kostiumów aktorów jedyny element scenografii - daje świetny pretekst do wspólnej zabawy w muzykowanie. Każdy mały widz po przedstawieniu otrzymuje do wypróbowania własny instrument (małe cymbałki) by całość spektaklu zakończyć "wielkim koncertem".

Spektakl odbędzie się 28 listopada 2021 roku o godz. 16:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu

Bilety w cenie 15 zł/os. można zakupić na portalu biletyna.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną podczas spektaklu obowiązuje: limit miejsc, dystans, zakrywanie ust i nosa maseczką.

Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a i instagrama.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
Spektakl "Śpiewanki" dla najmłodszych w GOK Suszec

mp / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj