pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 27 października 2021
  • 15 listopada 2021
  • wyświetleń: 1896

Dyżur Punktu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Pszczynie

Za nami:

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Rybniku wznawia dyżur na terenie powiatu pszczyńskiego. 16 listopada klienci będą obsługiwani w budynku Starostwa Powiatowego w Pszczynie.

wózek, niepełnosprawność,


Dzięki porozumieniu zawartemu przez Powiat Pszczyński, mieszkańcy od kilku lat mogą składać wnioski oraz odbierać orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, legitymacje osoby niepełnosprawnej czy karty parkingowe na miejscu w Pszczynie. Tymi zadaniami zajmuje się Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Rybniku.

Ze względu na pandemię rybnicki zespół zawiesił dyżury swoich pracowników w Pszczynie, a mieszkańcy musieli składać wnioski bezpośrednio w Rybniku lub przesyłać je pocztą.

- Zwróciliśmy się do Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Rybniku o przywrócenie dyżurów w Pszczynie. To ważne dla naszych mieszkańców, by na miejscu mogli otrzymać pomoc i złożyć dokumenty - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyńska.

Najbliższy dyżur Punktu Obsługi Klienta PZON w Rybniku odbędzie się 16 listopada w budynku pszczyńskiego starostwa (Pszczyna, ul. 3 Maja 10) w pokoju nr 1 w godz. 8.15 - 13.30 (przerwa o godz. 10.15 - 10.30). Aby umówić wizytę należy dokonać rezerwacji poprzez stronę internetową:
bezkolejki.eu/pzon

bądź telefonicznie pod numerem 32 423 72 02 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 14.30).

Aby uzyskać informacje na temat orzekania lub stopnia niepełnosprawności należy skontaktować się dzwoniąc pod numer telefonu 32 423 72 02. Osoby z niepełnosprawnościami, które chcę pozyskać kartę parkingową proszone są o kontakt z pracownikiem zespołu pod numerem tel. 733 440 133 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.30.

ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.