pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 21 października 2021
  • 25 listopada 2021
  • wyświetleń: 2014

Zostań wolontariuszem powiatowego sztabu WOŚP!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

30 stycznia 2022 roku odbędzie się kolejny, tym razem już 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można dołączyć jako wolontariusz do powiatowego sztabu!

29. Finał WOŚP w Pszczynie
fot. Andrzej Grynpeter


Powiatowy Sztab WOŚP, z siedzibą w Powiatowym Zespole Szkół nr 1 im. Generała Józefa Bema w Pszczynie zaprasza osoby chętne z terenu powiatu pszczyńskiego do przyłączenia się do sporej już grupy wolontariuszy. Wolontariuszem zostać może każdy, i ten duży i mały, rodzice z dziećmi, młodzież, a także osoby dorosłe. Ważna jest chęć realizacji celu, jakim jest pozyskanie środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

- Obecnie dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami dla osób chcących zostać Wolontariuszami kwestującymi na terenie powiatu pszczyńskiego. Natomiast przy większej ilości chętnych organizować będziemy dodatkowe puszki kwestarskie - mówi Artur Wojciech, szef sztabu.

Osoby zainteresowane zostaniem wolontariuszem są proszone o kontakt mailowy: sztabwosppszczyna@gmail.com. Zostanie wówczas odesłana instrukcja co dalej należy zrobić.

- Do współpracy zapraszamy również firmy, sklepy, które chciałyby mieć u siebie puszkę stacjonarną, do której już od 10 grudnia można zbierać środki na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Również i w tym przypadku wystarczy wysłać do nas maila i dołączyć do już współpracujących firm. Jeżeli wśród mieszkańców są osoby, które chciałyby przekazać rzeczy, usługi na licytacje to również prosimy o kontakt na maila sztabowego - zaprasza A. Wojciech.

- Dla nas, jak zawsze, najważniejszy jest ostateczny cel zbiórki, czyli pomoc dzieciom, dlatego też tak jak w latach poprzednich, chcielibyśmy się skupić na właściwym zrealizowaniu kolejnego powiatowego finału WOŚP - dodaje.

Przypominamy, że można też dołączyć od miejskiego sztabu WOŚP. Więcej informacji w artykule:
www.pless.pl/najnowsze/71177-miejski-sztab-wosp-oglasza-nabor-wolontariuszy-pszczyna

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj