pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 24 września 2021
  • 29 września 2021
  • wyświetleń: 14379

[WIDEO] Teren firmy Kompost Wrona wystawiony na sprzedaż za 22 mln

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "KOMPOST WRONA" podaj

Kompleks przemysłowy byłego zakładu produkcji podłoża pod pieczarki w Pszczynie został wystawiony na sprzedaż za 22 miliony złotych.Stronę sprzedającą reprezentuje biuro nieruchomości 4Kąty. Jak czytamy w ogłoszeniu o sprzedaży, "do nabycia jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 10, 063ha, zabudowana obiektami o powierzchni użytkowej ok. 15 000 m2. Kompleks położony jest na osiedlu Polne Domy w Pszczynie. Dojazd do nieruchomości - drogą asfaltową bez ograniczeń tonażowych. Obiekt bardzo dobrze skomunikowany jest z drogą krajową nr 1 łączącą północ Polski z południem".

Nieruchomość jest w całości ogrodzona, zabudowana obiektami usługowo - magazynowo - produkcyjnymi, z częścią biurowo - socjalną. Większość budynków wzniesiona metodą tradycyjną, murowaną początkiem lat 90-tych, które zostały poddane modernizacji w 2006 roku. Zadaszenie budynków w konstrukcji stalowej pokryte blachą. Na terenie znajduje się również szereg obiektów pomocniczych. Przy jednej z hal dostępna jest waga elektroniczna najazdowa. Komunikacja między obiektami odbywa się drogami wewnętrznymi asfaltowymi.

Zakład Kompost Wrona wystawiony na sprzedaż za 22 mln - 09.2021 · fot. 4 Kąty


Przeznaczenie terenu:
  • U1 - tereny przeznaczone pod zabudowę związaną z produkcją podłoża pod uprawę pieczarek, w tym budynki administracyjno-biurowe i handlowe;
  • RU1/RU2 - tereny obsługi produkcji w gospodarstwach rolnych;
  • Z1,Z2,Z3 - tereny zielone.


Do każdego z budynków prowadzony jest rejestr z nadanym numerem. Tam szczegółowo opisana jest specyfikacja obiektu wraz z jego przeznaczeniem.

- Idealna nieruchomość inwestycyjna, której wartość stale rośnie. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu i oględzin nieruchomości. Na spotkaniu przedstawię propozycje i możliwości dochodowe obiektu - zachęca agent nieruchomości Zbigniew Czebotorowicz.

Strona ogłoszenia - kliknij tutaj.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

KOMPOST WRONA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "KOMPOST WRONA" podaj