pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 23 września 2021
  • 4 listopada 2021
  • wyświetleń: 7517

Bajki Świata w Pszczyńskim Centrum Kultury - powtórka!

Za nami:

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, dla których zabrakło biletów na widowisko "Bajki Świata" w Pszczyńskim Centrum Kultury. PCKul zaprasza na wydarzenie ponownie już 4 listopada o godzinie 18.00 do sali widowiskowej! Bohaterowie bajek Disneya zejdą po raz drugi z ekranu, by podzielić się z Wami najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami!

bajki świata


To będzie widowisko pełne kolorowych strojów, baniek mydlanych, śniegu, dymu. Śmieszne dialogi i wspólna zabawa namalują uśmiechy na twarzach młodych widzów!

Na początek zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka Stumilowy Las. Potem wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskakując na latający dywan wraz z Aladynem dolecimy, aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Nagle Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej Sawannie gdzie panuje słynny Król Lew, by potem ochłodzić się w mroźniej Krainie Lodu...

Cena biletu: 35 zł od osoby, do kupienia wyłącznie ONLINE na stronie bilety.pckul.pl
Dzieci do lat 2 wchodzą za darmo (miejsce na kolanach opiekuna).

Czas trwania: ok. 75 minut.

Start sprzedaży biletów: 14 października o godz. 14.00!

Wydarzenie na Facebooku:
www.facebook.com/events/246381017450992/?ref=newsfeed

ar / pless.pl
źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.