pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 19 września 2021
  • wyświetleń: 465

Półkotapczany - świetny wybór zamiast tradycyjnego łóżka

Materiał partnera:

Ostatni kryzys gospodarczy, którego przyczyną był koronawirus sprawił, że ceny mieszkań, zarówno kupna jak i wynajmu, znacząco poszły do góry. Nic więc dziwnego, że często osoby zdecydowane na kupno muszą zrezygnować z większego metrażu na mniejszy przez wzgląd na cenę. Często wybieranymi mieszkaniami są kawalerki, idealne dla młodych ludzi. Zazwyczaj jednak mają one nie więcej, niż 30 metrów kwadratowych. W takim wypadku niezwykle istotny jest każdy centymetr pomieszczenia, więc rzadko kto decyduje się na duże, małżeńskie łóżka. Nic więc dziwnego, że popularność półkotapczanów nagle wzrosła.

Źródło: pixabay.com


Półkotapczany - czy to dobry zamiennik tradycyjnego łóżka?Normalne, dwuosobowe łóżka nieskładane w kawalerce to abstrakcja. Zajmuje ono bardzo dużo miejsca, ponieważ standardowe wymiary takiego łóżka to ok. 160 cm na 200 cm. Świetną alternatywą mogą okazać się półkotapczany. Półkotapczan pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca. Półkotapczan pionowy sprawdzi się lepiej, niż inne meble na tak malutkiej powierzchni. Na rynku dostępny jest także półkotapczan dwuosobowy, dlatego nie ma co panikować, że w kawalerce nie zamieszkają dwie osoby. Półkotapczan to również ciekawe rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Łóżko chowane w szafie może jest nieco trudniejsze w codziennym użytkowaniu, jednak warto się poświęcić, by zaoszczędzić sporo miejsca w przypadku kawalerek.

Łóżko chowane - gdzie się sprawdzi?Chowane łóżko sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Zarówno w kawalerce, jak i w pokoju dziecięcym, który charakteryzuje się minimalnymi wymiarami. W pewnym stopniu takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo powierzchni, a przy okazji gwarantuje wygodne miejsce do spania. Półkotapczan to bezpieczne rozwiązanie do dyspozycji jednej lub dwóch osób. Są to dość rozchwytywane produkty, co można zaobserwować po znanym i lubianym sklepie Meblini.

Gdzie zakupić półkotapczan - najlepsze oferty!Półkotapczany cieszą się sporą popularnością. Możesz je zamówić w naszym sklepie internetowym. Oferujemy zarówno półkotapczan poziomy, jak i pionowy. Tylko u nas znajdziesz najlepsze oferty, których ciężko nie wziąć pod uwagę. Nasz sklep to gwarancja udanych zakupów. Poza półkotapczanami zakupisz u nas również szafy płytkie, idealne do małych mieszkań, wąskich sypialni. Meble z naszego sklepu to produkty wysokiej jakości, które mogą zostać dostarczone pod drzwi Twojego domu, mieszkania, czy gdzie zaadresujesz przesyłkę. Jeśli szukasz mebli, które Cię nie zawiodą, trafiłeś idealnie! Nie zawiedziemy Cię!