pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Najnowsze

  • 29 lipca 2021
  • wyświetleń: 1096

Ubezpieczenie na życie i ochrona zdrowia. Jakie możliwości daje polisa ubezpieczeniowa?

Materiał partnera:

Ubezpieczenie na życie. O polisie na życie myślimy dopiero przy okazji wzięcia kredytu hipotecznego. Wtedy zastanawiamy się, jak wybrać najlepszą polisę, czy ubezpieczenie, które oferuje bank jest najlepszą dostępną opcją?

Częśto spotykamy się z ubezpieczeniem na życie i dożycie. O co chodzi? Oznacza to, że po śmierci osoby ubezpieczonej, świadczenie otrzymują wybrani uposażeni wskazani na polisie. Tak działa ubezpieczenie na życie. W przypadku ubezpieczenia na dożycie, świadczenie wypłacane jest po zakończeniu okresu trwania polisy, czyli dożycia określonego terminu.

Jak wybrać ubezpieczenie na życie?To zależy od indywidualnych potrzeb każdego z nas. To one powinny definiować rodzaj poszukiwanego ubezpieczenia na życie. Wybór w tej kategorii i możliwości rozszerzenia zakresu ochrony są duże. Wystarczy spojrzeć na stronę: https://www.compensa.pl/i przejść do zakładki dotyczącej produktów życiowych.

Czy wiek ma wpływ na możliwość zawarcia polisy na życie?Z wiekiem zmniejszają sięmożliwości, koszt ochrony ubezpieczeniowej z reguły wzrasta, a wybór polisy staje się przez to trudniejszy. Jest jednak ubezpieczenie na życie Między Nami Gold, dedykowane dla osób w wieku: 56 - 72 lata. To trzy warianty do wyboru i elastyczny zakres ochrony, który można dopasować do swoich potrzeb. Ubezpieczenie zawiera również assistance: domowy i medyczny. To najlepszy dowód na to, że polisa na życie to także wsparcie tu i teraz z myślą o przyszłości. Praktycznie w każdym wieku. Dla osób w wieku 18 - 55 lat ciekawą opcją jest ubezpieczenie na życie Między Nami, o którym więcej przeczytasz tutaj: https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/miedzy-nami-3/.