pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najnowsze

  • 20 lipca 2021
  • wyświetleń: 559

Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę

Materiał partnera:

W Polsce działa kilkanaście legalnych polskich bukmacherów, którzy oferują zakłady bukmacherskie. Wielkimi krokami zbliża się start polskiej Ekstraklasy. Jak obstawiać mecze?

Polskie zakłady bukmacherskie

\
Od 2017 roku, w Polsce działalność związaną z zakładami sportowymi mogą prowadzić tylko firmy, które otrzymały od Ministerstwa Finansów licencję. Jedną z takich firm jest eWinner, który oferuje ofertę na zakłady bukmacherskie. Każdy z bukmacherów musi odprowadzić od zakładów 12% podatek. Dodatkowo, na stronach rządowych znajduje się wykaz witryn związanych z zakładami bukmacherskimi, które są w 100% legalne. Zakłady bukmacherskie eWinner działają na rynku od 2018 roku .

Zakłady bukmacherskie na EkstraklasęNajwiększą popularnością w Polsce jeśli chodzi o kupony bukmacherskie, cieszy się piłka nożna, a szczególnie Ekstraklasa. Gracze mogą typować w zakładach bukmacherskich między innymi takie wydarzenia jak:
  • zwycięstwo gospodarzy, remis lub zwycięstwo gości
  • to, czy obie drużyny strzelą gola w meczu
  • która z drużyn wygra 1 połowę
  • czy dana drużyna zachowa czyste konto
  • jaki będzie dokładny wynik
  • kto strzeli bramkę w meczu


Jeden mecz oferuje wiele potencjalnych wydarzeń, które można obstawić. Pamiętajmy, że warto się w takich przypadkach posiłkować statystykami, analizami przedmeczowymi czy też bezpośrednimi starciami między danymi drużynami.

Kto zostanie Mistrzem Polski? Typy zakładów bukmacherskichWg zakładów bukmacherskich eWinner największe szanse na zdobycie Mistrzostwa Polski ma Legia Warszawa. Kurs na ich końcowe zwycięstwo to 1.45. Zaraz za nimi plasuje się Lech Poznań z kursem 5.00. Na podium znajduje się jeszcze Raków Częstochowa z kursem 15.00.

Zakłady bukmacherskie eWinner są tak pewne zwycięstwa Legii w sezonie 2021/22, że oferują również zakład specjalny - Legia Warszawa zostanie Mistrzem Polski z minimum 11 punktami przewagi na koniec sezonu 2021/2022. Kurs na to zdarzenie wynosi 3.75.


Zakłady Bukmacherskie i Łukasz Podolski


Ekspertów, dziennikarzy, fanów oraz bukmacherów interesuje to, jak zaprezentuje się Łukasz Podolski w Górniku Zabrze. Kurs na to, że Mistrz Świata zostanie królem strzelców w sezonie 21/22 w eWinnerze to 25.00. Dodatkowo można obstawić, czy piłkarz zdobędzie w polskiej lidze powyżej czy też poniżej 14.5 bramek. Co ciekawe - w pierwszym meczu sezonu Górnik Zabrze zmierzy się z Pogonią Szczecin i nie jest tutaj faworytem. Kurs na ich zwycięstwo to zaledwie 3.82. eWinner większe szanse daje Pogoni Szczecin - kurs na zwycięstwo Dumy Pomorza to 1.90.

Legalne zakłady bukmacherskie


Więcej typów i zakładów bukmacherskich znajduje się na stronie polskiego legalnego bukmachera eWinner. W środku również statystyki, tabele i bieżące wydarzenia związane ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami sportowymi oraz codzienne typy, analizy i zapowiedzi meczów.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.