pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najnowsze

  • 19 lipca 2021
  • wyświetleń: 1896

Żubrowisko 2021 - poznaliśmy siedmiu finalistów przeglądu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Poznaliśmy finalistów Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko". Jury przesłuchało nagrania 27 zespołów z różnych części Polski. Wybrało siedmiu finalistów, którzy w sierpniu wezmą udział w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko". Laureaci zagrają we wrześniowym finale na terenie OSW Łąka przed gwiazdą "Żubrowiska" - zespołem Hunter!

Żubrowisko 2020: Koncert laureata nagrody burmistrza - White Deer
Żubrowisko 2020: Koncert laureata nagrody burmistrza - White Deer · fot. Andrzej Grynpeter


- Po wielu godzinach przesłuchań, spośród 27 zespołów z całej Polski wyłoniono 7 finalistów. 9 zespołów znalazło się na liście rezerwowej. Będzie ciekawie i różnorodnie - zapewnia jury w składzie: przewodniczący Mariusz Szulakowski, Barbara Broda-Malon oraz Daniel Kurtyka.

Tegoroczni finaliści to: Orgin Of Escape z Żor, Snow z Brzeszcz, Meteroids z Zielonej Góry, Batna z Pszowa, Lab z Sosnowca, Misscore z Prudnika oraz VHS z Warszawy.

Przegląd odbędzie się 14 sierpnia w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące. Zespoły powalczą o nagrodę starosty pszczyńskiego w wysokości 3000 zł (I miejsce) oraz nagrodę burmistrza Pszczyny w wysokości 2000 zł (II miejsce).

Laureaci I i II miejsca wystąpią jako support przed gwiazdą koncertu finałowego "Żubrowiska".11 września w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące zagra legendarna metalowa formacja Hunter. Tego wieczoru wystąpi także zespół Hard Rockets.

Sprzedaż biletów na koncert kultowego zespołu ruszy 1 sierpnia poprzez stronę internetową Pszczyńskiego Centrum Kultury otwiera się w nowym oknie. Wejściówki w przedsprzedaży (do 3 września) będzie można kupić w cenie 25 zł, po tym terminie oraz w dniu koncertu - po 35 zł.

To już 18 edycja przeglądu. W ciągu niemal dwóch dekad na "żubrowiskowej" scenie zaprezentowały się dziesiątki amatorskich zespołów muzycznych - z powiatu pszczyńskiego i całej Polski. Wystąpiły takie gwiazdy, jak KSU, Cree, Sztywny Pal Azji, Organek, Nocny Kochanek, Acid Drinkers, Coma, Strachy na Lachy czy Dr Miso.

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie.

Program imprezy16.00 - otwarcie bram
16.30 - laureat nagrody burmistrza Pszczyny
17.30 - laureat nagrody starosty pszczyńskiego
18.30 - Hard Rockets
20.00 - Hunter

Wejściówka: od 25 zł

Bilety:
25 zł od 1.08. do 3.09.
35 zł od 4.09. i w dniu koncertu

Bilety dostępne na www.pckul.pl otwiera się w nowym oknie

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie.

Patronat medialny: portal pless.pl

żubrowisko 2021

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj