pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najnowsze

  • 19 lipca 2021
  • wyświetleń: 1489

Pawłowice: remont przychodni. Lecznica będzie działać

W zeszłym tygodniu została podpisana umowa na realizację termomodernizacji i przebudowę budynku przychodni przy ul. Górniczej na Osiedlu Pawłowice. Budynek nabierze nowoczesnego, estetycznego wyglądu i tym samym będzie stanowić przyjazny element architektury osiedla.

przychodnia pawłowice
[WIZUALIZACJA] Przychodnia po przebudowie i termomodernizacji · fot. UG Pawłowice


Prace będą polegać na ociepleniu ścian zewnętrznych i podziemia, ocieplony zostanie również stropodach, wymieniona zostanie instalacja centralnego ogrzewania. Przebudowa będzie polegać na dostosowaniu budynku do przepisów przeciwpożarowych czyli m. in. wydzielona zostanie klatka schodowa, zabudowana zostanie klapa oddymiająca. Od strony parkingu zabudowana zostanie platforma dla osób niepełnosprawnych obsługująca wszystkie kondygnacje budynku.

Pomimo toczących się prac, przychodnia będzie działać i przyjmować pacjentów na określonych dotychczas zasadach.

Zadanie realizuje firma PPHU Skid z Pawłowic. Koszt inwestycji przewidziano na ok. 2 670 241,00 zł roboty mają potrwać do końca roku.

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.