pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najnowsze

  • 20 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2780

Jubileusz 95. urodzin pani Danuty i pana Czesława z Kobióra

Na początku czerwca wójt gminy Kobiór Eugeniusz Lubański wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego - Agnieszką Błąkałą złożyli wizytę Państwu Danucie i Czesławowi Mathea z okazji ich jubileuszu 95. urodzin.

Jubileusz
Eugeniusz Lubański wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego - Agnieszką Błąkałą z wizytą u państwa Mathea z okazji ich 95 urodzin. · fot. UG Kobiór


Pan Czesław swoje 95. urodziny obchodził rok wcześniej, jednak z uwagi na panującą wówczas sytuację epidemiczną nie było możliwości odwiedzin Jubilata.

Państwo Mathea są rodowitymi Ślązakami, oboje pochodzą z rodzin powstańców śląskich. Od 70 lat są małżeństwem. Przez większość swojego życia byli mieszkańcami katowickiej dzielnicy - Ligoty. Pan Czesław jest inżynierem-elektrykiem, przez większość swojej kariery zawodowej był zaangażowany w budowę hut stali w Polsce i w wielu krajach m.in. w Syrii i Pakistanie. Państwo Danuta i Czesław Mathea są rodzicami dwojga dzieci, doczekali się czworga wnucząt oraz pięciorga prawnucząt. Od trzech lat są szczęśliwymi mieszkańcami Kobióra.

ar / pless.pl, źródło: UG Kobiór

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.