pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Najnowsze

  • 18 czerwca 2021
  • 21 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3901

Roboty drogowe na trasie Pszczyna-Miedźna - będzie ruch wahadłowy

W przyszłym tygodniu wykonany zostanie remont cząstkowy jezdni na DW 933 na odcinku Pszczyna - Ćwiklice o łącznej powierzchni ok. 4400 m2.

Będzie remont cząstkowy DW 933 na odcinku Pszczyna - Góra
Będzie remont cząstkowy DW 933 na odcinku Pszczyna - Ćwiklice - Miedźna · fot. Powiat


Prace będą polegać na wymianie nawierzchni na krótkich odcinkach pasa ruchu, w których jezdnia jest spękana lub wykruszona. Będą prowadzone od DK1 w Pszczynie do granicy Ćwiklic i Miedźnej. Remont cząstkowy nawierzchni jezdni zostanie wykonany na powierzchni ok. 4400 m2.

Wykonawca najpierw sfrezuje nawierzchnię, potem potrzebne będą trzy dni na ułożenie asfaltu. Na miejscu mogą występować utrudnienia - ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Zadanie zostanie sfinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w ramach porozumienia z Powiatem Pszczyńskim dotyczącego letniego i zimowego utrzymania dróg wojewódzkich. W ramach tego samego zadania zostanie przeprowadzony remont jezdni DW nr 939 w Strumieniu na odcinku od skrzyżowania ulic 1 Maja i Kolejowej do skrzyżowania ulic Pszczyńskiej i Łuczkiewicza. Łączny koszt tych prac to ponad 360 tysięcy zł.

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.