pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • wczoraj, 10:05
  • wyświetleń: 2387

Był w kurtce, choć było ciepło. Ukrywał w niej skradziony alkohol

O losie kolejnego sklepowego złodzieja zdecyduje sąd. W poniedziałek, 7 czerwca podczas popołudniowego patrolu pszczyńscy policjanci zwrócili szczególną uwagę na mężczyznę, który pomimo panującej na zewnątrz wysokiej temperatury miał ubraną kurtkę, a jej rękawy były wypchane przedmiotami.

Policja, radiowóz, samochód
Był w kurtce, choć było ciepło. Ukrywał w niej skradziony alkohol · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Obok rabusia znajdowało się sporo szkła i rozlany alkohol. Mundurowi wylegitymowali 37-letniego mieszkańca Wodzisławia Śląskiego, a następnie przeprowadzili kontrolę osobistą. W wyniku czynności ujawnili 4 butelki whisky, każda o pojemności 1 litra. Następnie policjanci przystąpili do szczegółowego rozpytania osoby co do okoliczności nabycia alkoholu. W dalszej części interwencji policjanci ustalili, że w pobliskim sklepie doszło do kradzieży 5 litrów alkoholu typu whisky na łączną kwotę 319, 99 zł.

Zabezpieczono nagranie monitoringu, gdzie jak na dłoni widać, że legitymowany mężczyzna dopuścił się kradzieży. Gdy już wszystko było jasne, mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego przyznał się do winy. Policjanci sporządzili przeciwko mężczyźnie wniosek o ukaranie do sądu, a odzyskane 4 butelki alkoholu zostały zwrócone do sklepu.

ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.