pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 14 maja 2021
  • 15 maja 2021
  • wyświetleń: 4056

Noc Muzeów 2021 w Muzeum Zamkowym w Pszczynie online!

Za nami:

Z okazji Nocy Muzeów 2021 Muzeum Zamkowe w Pszczynie zaprasza na nocne zwiedzanie online pn. "Zobacz Moje Muzeum - Wieczorne nastroje".

Zamek w Pszczynie, Muzeum Zamkowe
Noc Muzeów 2021 w Muzeum Zamkowym w Pszczynie online! · fot. Spójrz z góry / www.facebook.com/spojrzzgory


Jak mogły wyglądać wnętrza pszczyńskiej rezydencji, gdy jej ostatni mieszkańcy oddawali się wieczornym zajęciom i rozrywkom? Rozświetlone wspaniałymi żyrandolami sale paradne, pełne gwaru i rozmów, albo apartamenty prywatne, eleganckie, wygodne, otulone delikatnym światłem kandelabrów, kinkietów i blasku ognia w kominku.

- W Noc Muzeów do pszczyńskiej rezydencji zapraszamy 15 maja o godzinie 20.00 na nocne zwiedzanie Muzeum Zamkowego w Pszczynie online. Choć nie spotkamy się razem na ekspozycji, za pośrednictwem Internetu pokażemy Wam szczegóły wystawy "Wnętrz XIX i XX-wiecznych", które często umykają naszej uwadze - zapowiadają pracownicy Muzeum.

Krótki film oddający klimat zamkowych komnat po zmroku przygotowany został specjalnie na tegoroczną Noc Muzeów. Jego premiera odbędzie się na Facebooku oraz kanale YouTube, gdzie znajdziecie dużo więcej ciekawych materiałów, powstałych w większości w ostatnim roku muzealnej działalności. W ramach wydarzenia udostępnione zostaną również wybrane zdjęcia wykonane przy okazji realizacji filmu. Zachęcamy do ich szczegółowego oglądania. Zdjęcia można pobrać i wykorzystać np. jako tło do wideokonferencji.

Kiedy i gdzie: 15 maja, g. 20.00, online:

BM / pless.pl, źródło: Muzeum Zamkowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.