pless.pl

Reklama

Najnowsze

  • 14 maja 2021
  • 23 maja 2021
  • wyświetleń: 4799

Wycieczka rowerowa "Poznajemy Okolice Pszczyny" z PTTK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

W niedzielę, 23 maja Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej i Starostwo Powiatowe w Pszczynie wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej "Koło" zapraszają na wycieczkę rowerową "Poznajemy okolice Pszczyny, przewodnik czeka".

Reklama

Pszczyna z lotu ptaka, Muzeum Zamkowe
Pszczyna z lotu ptaka · fot. Powiat


Wyjazd planowany jest na godz. 14.00 z pszczyńskiego Rynku. Spotkanie i zapisy rozpoczną się o godzinie 13.45 w miejscu zbiórki (na Rynku). Długość trasy rowerowej wyniesie 22 km.

Trasa prowadzi asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego Trasa: Pszczyna - Goczałkowice-Zdrój - Rudołtowice - Ćwiklice - Jankowice - Piasek - Pszczyna.

Atrakcje turystyczne, które uczestnicy poznają po drodze: sanatorium Goczałkowice-Zdrój, pałacyk późnobarokowy w Rudołtowicach, zabytkowy kościół drewniany w Ćwiklicach, bunkry ziemne z 1939 roku w Piasku, Dwór Ludwikówka, Groby Anhaltów w Parku Zamkowym.

Uczestników obowiązuje Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów związku z wystąpieniem stanu epidemii, w szczególności zasady zakrywania ust i nosa oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

Informacje dodatkowe:
  • Wymagane ubezpieczenie uczestnika wycieczki, członkowie PTTK z opłaconą składką na 2021 rok są objęci ubezpieczeniem w ramach składki, trasa wycieczki prowadzi drogami rowerowymi i mało uczęszczanymi lokalnymi drogami;
  • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Ubezpieczenie we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki);
  • Organizator nie bierze żadnej odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie wycieczki oraz szkody wynikłe w stosunku do uczestników imprezy i osób trzecich. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność.


Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej, tel. 32 449 11 23 oraz Ludwik Urbańczyk - tel. 606 518 930.

Uczestników czeka na trasie mały poczęstunek!

Hotel PTTK*,Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej


Hotel PTTK*,Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej

źródło: PTTK Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj