pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 8 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 944

Jak zostać zawodowym typerem?

Materiał partnera:

Niestety, jeśli chcesz zostać zawodowym typerem, musisz mieć wystarczającą wiedzę, trochę doświadczenia, a zwłaszcza szczęście. Dlatego dzisiaj przedstawimy Ci podstawowe pojęcia, które musisz zrozumieć, aby zostać zawodowym typerem - oraz wygrywać z bukmacherem!

Jak zostać zawodowym typerem?


Znajdź własną strategię obstawianiaWielu początkujących graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że obstawianie jest ostatnim krokiem całej strategii typowania zakładów. Dobry gracz musi znać kursy, umieć przeprowadzić analizę zakładów, a co najważniejsze, musi wiedzieć, na co stawia.

Oczywiście nauka analizowania nie jest łatwa, ponieważ musisz dosłownie wszystko zrozumieć. Dlatego od początku skup się tylko na tych aspektach, które są dla Ciebie korzystne i przybliżają Cię do celu. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tymi konkretnymi zakładami sportowymi, rozważ użycie niższych stawek - może to pomóc Ci zdobyć niezbędne doświadczenie i opracować dochodową strategię gry.

Oczywiście, zanim zaczniesz, powinieneś przeczytać kilka wskazówek dotyczących obstawiania. Warto też pamiętać, że bukmacherzy nie są łatwi do pokonania, więc nie spodziewaj się, że wygrasz od razu po tym, jak obstawisz dwa lub trzy razy. Grając u bukmachera pamiętaj, że losowość ma duży wpływ na to, czy wygrasz, czy nie, dlatego musisz pamiętać, że zawsze istnieje możliwość porażki. Warto też zaplanować budżet na miesiąc. Przykładowo możesz wydać do 250 zł miesięcznie. Z biegiem czasu, gdy zdobędziesz doświadczenie i niezbędną wiedzę, możesz zechcieć ustawić wyższy miesięczny limit.

Czy warto posiłkować się rankingami bukmacherskimi?Tak, ponieważ pozwalają zaoszczędzić czas, co jest bardzo ważne od samego początku. W większości przypadków początkujący wybierze zakład na podstawie kursów. Zwykle każdy opis w rankingu jest podsumowany w formie tabeli z kursami, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać wyczerpujące informacje o wybranym przez nich zakładzie. Dodatkowo, oceniając atrakcyjność każdego kursu, ranking uwzględni również, czy są jakieś bonusy, które mogą dodatkowo zwiększyć Twój potencjalny bonus, ale przed skorzystaniem z danej promocji warto zapoznać się z jej regulaminem, szczególnie po to, aby sprawdzić, czy chcesz aby móc z niego korzystać.

Zaglądaj na fora bukmacherskie!Generalnie należy również pamiętać, że firmy będą również wysyłać swoich pracowników do sprawdzania informacji na forach bukmacherskich, dlatego z czasem warto dołączyć do bardziej zamkniętych grup, które mają więcej informacji, na przykład o tym, czy najbliższe mecze w internecie z EURO 2021 będą transmitowane przez darmowe źródła, czyli przez bukmacherów. W ten sposób będziesz mógł częściej ogrywać bukmacherów, ale z drugiej strony trudno jest wejść do takich organizacji.

Poznaj rodzaje zakładów bukmacherskich!Prawie każdy dobry gracz zna przynajmniej kilka rodzajów zakładów. Jeśli chodzi o gry pojedyncze, większość graczy zaczyna od gier pojedynczych. Zwykle obstawiasz, czy drużyna przegra, czy przegra. Oczywiście, jeśli stawiamy na dwa możliwe rozwiązania, szansa na wygraną wynosi zwykle około 50-50. Naturalnie oprócz tego, istnieją również zakłady akumulowane.

Niebezpieczeństwo związane z AKO polega na tym, że jeśli nie możemy poprawnie obstawić jednego lub więcej wydarzeń na cały kupon, cały zakład zakończy się niepowodzeniem. Powinieneś także wiedzieć, że za każdym razem, gdy stawiasz zakład, Twoje szanse na wygraną są zmniejszone. Po dodaniu dwóch wydarzeń do kuponu - szansa na wygraną spada z 1/2 do około 1/3 - i tak dalej. Dlatego przed postawieniem zakładu powinieneś również rozważyć, czy naprawdę chcesz postawić na taki rodzaj zakładu.

Jak zdobyć fortunę u bukmacherów?Naturalnie musisz zacząć od postawienia zakładu, ponieważ tylko wtedy możesz zdobyć niezbędne doświadczenie, które pomoże ci zapewnić sobie zwycięstwo z bukmacherem. Oczywiście najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie gry jest wybranie legalnego bukmachera, założenie konta, a następnie wybranie odpowiedniej ligi. Najlepiej wybrać sport, który najbardziej Cię interesuje, ale najlepiej nie stawiać na najsłynniejsze ligi, tylko szukać meczów z niższych lig. W ten sposób nie musisz się martwić, że wygrywanie takich zakładów będzie bardzo trudne, ponieważ buk skupia się na największych meczach, ponieważ przynoszą im one najwięcej pieniędzy, a nie na tych drobnych meczach między trzecioligowymi zespołami.

Warto jest również pamiętać o tym, że istnieje coś takiego jak marża bukmacherska, oraz podatek. To pierwsze zwykle wynosi w okolicach od 0-20% (w zależności od bukmachera) podczas gdy podatek to stałe 12% (powyżej sumy 2000zł dopłacasz kolejne 10% od wygranej). Najlepiej jest więc wybierać gry bez podatku, oraz ewentualnie bukmacherów, którzy mają naprawdę niską marżę. Oczywiście czasami znalezienie odpowiednich kombinacji może być naprawdę wyzwaniem, dlatego też, jak wspominaliśmy wyżej, warto jest skorzystać w tym celu z rankingów bukmacherskich!