pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 11 kwietnia 2021
  • 12 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 5143

"Odśmiecanie" okolic Stawu Maciek i Zabrzeszczak w Dzień Ziemi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

Za nami:

24 kwietnia z okazji Światowego Dnia Ziemi organizowany jest przez mieszkańców sobotni spacer połączony ze zbiórką śmieci wokół Stawu Maciek i Stawu Zabrzeszczak w Goczałkowicach.

Staw Maciek, Goczałkowice
Staw Maciek w Goczałkowicach · fot. pless.pl


- Pewnie nieraz mieliście okazję tam spacerować, przejeżdżać na rowerze lub rolkach i zauważyliście, jak wiele śmieci pozostawili tam inni ludzie - zauważają organizatorzy.

Z uwagi na obecną sytuację proponują, żeby każdy chętny zebrał śmieci indywidualnie, o dogodnej dla siebie porze i pozostawił je w jednej z poniższych lokalizacji:


Posegregowane śmieci zostaną przekazane do firmy Remondis, a wywóz śmieci zmieszanych zapewni Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój.

Ważne informacje:

  • w miarę możliwości należy segregować śmieci na etapie zbierania;
  • najlepiej, by każda osoba skupiła się na jednym rodzaju odpadów: tworzywa sztuczne/metale, szkło, papier/karton/inne.


Na nakrętki z plastikowych butelek w miejscach zbiórek zostaną ustawione osobne pojemniki. Zebrane nakrętki organizatorzy przekażą na zbiórkę dla Filipka Cholewy z SMA.

- W razie jakichkolwiek pytań - piszcie do nas! Zapraszamy serdecznie i liczymy na Wasz udział! - zachęcają społecznicy.

Wszelkie informacje, oraz osoby do kontaktu (Ola Ogrodnik, Dawid Janosz) znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1749045641940007/.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj