pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 6 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1353

Wiosenna dekoracja do Twojego wnętrza- oryginalne propozycje dla każdego wnętrza

Materiał partnera:

Każde wnętrze potrzebuje odświeżenia co jakiś czas. Dobrym pretekstem do zmian dekoracji w danym pomieszczeniu jest między innymi zmiana pór roku. Przede wszystkim wiosna to czas, który szczególnie kojarzy nam się z nowościom, zmianą i porządkami. Wiosna to także pokłady nowej energii, słońce i cala paleta innych pozytywnych uczuć. Dlatego wiosenna dekoracja do Twojego wnętrza pomoże Ci poczuć jeszcze bardziej powiew tej wspaniałej i kojarzącej się z zielenią pory roku.

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:  • Wiosenna dekoracja do Twojego wnętrza- jak znaleźć ciekawe wiosenne ozdoby
  • Dlaczego warto odświeżą wnętrze raz na kilka miesięcy?


Wiosenna dekoracja do Twojego wnętrza nie musi być droga. Wystarczy, że będzie to coś niewielkiego lub po prostu niedrogiego, ale kojarzącego się właśnie z wiosną.

Dlaczego wary odświeżą wnętrze co jakiś czas?

Zmiana, nawet niewielka, dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Wystarczy podmiana fotografii wiszących na ścianie lub zamiana dywanu i już mamy poczucie, że coś w naszym otoczeniu zmieniło się na lepsze. Nie zawsze muszą to być także zmiany związane z porami roku. Możemy wprowadzać takie zmiany, które akurat tylko nam kojarzą się z konkretnymi wydarzeniami z przeszłości. Podmiana bibelotów stojących na komodzie wcale nie musi oznaczać zmiany pory roku, a na przykład powrót do wspomnień z konkretnej, odbytej kiedyś przez nas podróży. Jeśli mamy tylko czas i ochotę możemy także wprowadzać bardziej radykalne zmiany jak przemalowanie pokoju czy wymiana mebli. Jednak te zmiany będziemy przeprowadzać zdecydowanie rzadziej. Najprościej "bawić się" dodatkami, takimi jak poduszki, serwety, zasłony czy dywany. Inspiracje do zmiany szybko znajdziemy w Internecie na portalach wnętrzarskich lub blogach poświęconych aranżacji wnętrz.

Wiosenna dekoracja do Twojego wnętrza - jak ją znaleźć?Wiosenna dekoracja do Twojego wnętrza może być po prostu niewielkim drobiazgiem. Nie musi to być wielka i bardzo droga rzecz. Szukając ciekawych wiosennych dodatków możemy po prostu zmienić poszewki na poduszkach, które leżą na kanapie, podmienić zasłony na takie, których kolor zdecydowanie bardziej kojarzy nam się z wiosną. Kolorowe obrusy ozdobione kwiatowym motywem, również idealnie się sprawdzą. Wiosną warto wprowadzić do domu kwiaty, nie tylko te doniczkowe, ale także te cięte. Wazony pełne tulipanów czy żonkili z pewnością poprawią nam humor. Kolejnym wiosennym akcentem może być wyciągnięcie schowanych gdzieś bardzo głęboko filiżanek w kwiaty, które dawno temu podarowała nam ukochana babcia lub mama.