pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 7 marca 2021
  • wyświetleń: 6637

[ZDJĘCIA] W Goczałkowicach świętowali 50, 60 oraz 67 lat małżeństwa

W pierwszym tygodniu marca odbyły się spotkania z częścią par, które w ubiegłym roku świętowały 50-, 60- oraz 67-lecie pożycia małżeńskiego.

W Goczałkowicach świętowali 50, 60 oraz 67 lat małżeństwa - 03.2021 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Obchodzącym Złote Gody wójt Gabriela Placha wręczyła Medale Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wszystkie pary otrzymały lisy gratulacyjne. Przygotowano także specjalne listy dla par, które nie mogły osobiście pojawić się w Urzędzie Gminy.

- To były piękne spotkania, choć zupełnie inne niż dotychczas. Ze względu na pandemię, spotykaliśmy się w mniejszym gronie. Wszystkim małżonkom gratuluję wspaniałych jubileuszy. Życzę dalszych lat w zdrowiu, miłości oraz zgodzie. Jesteście dla nas wzorem do naśladowania - mówi Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

50-lecie pożycia małżeńskiego w 2020 roku świętowali: Dorota i Jerzy Mikowie, Małgorzata i Jerzy Paszkowie, Krystyna i Józef Szuścikowie, Krystyna i Jerzy Kotasowie, Leokadia i Gustaw Biały, Helena i Stanisław Serafinowie, Małgorzata i Józef Hessowie, Maria i Henryk Stalmachowie, Teresa i Zygmunt Furczykowie, Stefania i Józef Bargielowie, Danuta i Stefan Krawieczkowie.

60-lecie pożycia małżeńskiego w 2020 roku świętowali: Adela i Stanisław Lejawkowie, Maria i Robert Mendrokowie, Jadwiga i Bernard Smolorzowie, Jadwiga i Alfred Żemłowie, Marianna i Henryk Stolorzowie.

67-lecie pożycia małżeńskiego w 2020 roku świętowali: Maria i Józef Żurowie.

Spotkania z jubilatami będą kontynuowane w marcu.

ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.