pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 3 marca 2021
  • wyświetleń: 1351

Przystanek Terapia - tu otrzymasz pomoc psychologiczno-pedagogiczną

Artykuł sponsorowany:

Przystanek Terapia to realizacja marzenia mgr Marzeny Kingsford o przytulnym, spokojnym i bezpiecznym miejscu, w którym znajdziesz profesjonalną pomoc psychologiczną - terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Przystanek Terapia pomaga zarówno dzieciom i nastolatkom, jak i dorosłym.

Przystanek Terapia


Nazywam się Marzena Kingsford. Jestem terapeutą i pedagogiem. Pracuję z dziećmi w wieku szkolnym, nastolatkami oraz dorosłymi.

Oferuję terapię indywidualną, terapię grupową, porady, konsultacje, zajęcia usprawniające grafomotorykę (terapia ręki), zajęcia usprawniające deficyty (dysortografia, dyskalkulia), zajęcia rewalidacyjne. Prowadzę też psychoterapię z arteterapią, psychoterapię behawioralną, terapię indywidualną dla osób przeżywających trudności emocjonalne, z obniżoną motywacją, niską samooceną, trudnościami w relacjach.

Jeżeli więc znalazłeś się w kłopotliwej sytuacji życiowej, praca przestała Cię cieszyć i czujesz, że relacje z ludźmi nie dają Ci satysfakcji, pojawia się niskie poczucie własnej wartości, borykasz się z trudnymi do zniesienia myślami i emocjami - dobrze trafiłeś. Porozmawiajmy o tym!

Pamiętaj, że istotą zdrowia jest integracja 4 elementów:
  • fizycznego,
  • emocjonalnego,
  • intelektualnego,
  • duchowego.


Czasami życie zwala z nóg, ale tylko Ty możesz zdecydować, czy wstaniesz, czy nie!Przystanek Terapia - tu otrzymasz pomoc psychologiczno-pedagogiczną