pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 2 marca 2021
  • wyświetleń: 2713

Smakowity weekend dla fajnych Babek

Artykuł sponsorowany:

Bazar u Koziołka oraz Restauracja Piano Nobile zaprasza na Smakowity weekend dla fajnych Babek. Specjalna oferta obowiązuje od 6.03 do 8.03.2021, istnieje możliwość zamówienia z dowozem lub odbioru osobistego.

Kobieta - babka, towarzyszka życia, druga połowa, LEPSZA POŁOWA, przyjaciółka, żona, matka... określeń jest wiele i na dodatek tak różnorodnych, jak różnorodne są nasze charaktery. Niektóre z nas to spokojne babki, inne to istne wulkany energii, nie brakuje też wśród nas romantycznych marzycielek, twardo stąpających po ziemi hardych babek, troskliwych matek, wyluzowanych hipisek, czy zaciętych tradycjonalistek.

Jest nas wiele, jesteśmy różne, ale jedno jest pewne - wszystkie jesteśmy totalnie nieprzewidywalne: płaczemy, gdy jesteśmy radosne, śmiejemy się, gdy nam smutno, uśmiechamy się, gdy się boimy ... i wszystkie lubimy, gdy się o nas pamięta, ale na wypadek, gdy nikt nie zadba o nas tego dnia zadbajmy same o siebie, zamawiając wyśmienite jedzenie przygotowane Z miłości do jedzenia...

Panowie i Panie, zatem do dzieła!!!Piano Nobile / Bazar u Koziołka


Przedstawiamy ofertę Bazaru u Koziołka oraz Restauracji Piano Nobile obowiązującą w terminie 06 - 08 marca, a w niej:

Znakomita biesiada przekąskowa z wyśmienitym wytrawnym winem i torcikiem do wyboru. Taki zestaw zapewne uświetni zarówno romantyczną kolację oraz babski, luźny wieczór - cena 280,00 zł
(W skład biesiady wchodzi 70 różnistych przekąsek: paluszki grissini, roladki zawijaczki, pieczone skrzydełka, śliwki opiekane w bekonie, krążki cebulowe, nuggetsy z kurczaka, mini szaszłyki)

Torciki w kształcie serc w trzech niesamowitych smakach do wyboru. Przed Państwem:
  • serniczek po prostu...,
  • czekolada z nutką chilli,
  • jogurtowo-truskawkowy poemat,

Cena torcika: 40 zł/szt., Cena torcika w zestawie z biesiadą i winem - 280,00 zł/zestaw

PIZZA w kształcie serca taka, jaką wybierzecie z naszego menu na www.bazar-ukoziolka.pl z 20% rabatem.

UWAGA! Zamówienia na zestawy biesiadne oraz torciki, które będą dla Państwa przygotowywane na sobotę lub niedzielę prosimy składać do piątku 05 marca 2021 do godziny 15.00! Zaś te pyszności, które życzycie sobie Państwo do przygotowania na poniedziałek możecie zamawiać do soboty 06 marca 2021 do godziny 15.00 !

Do składania zamówień na sercowe PIZZE zapraszamy w dniach 05-08 marca w godz. 10.00 do 21.00!
Kontakt telefoniczny tel. 664 368 828, 698 713 703.

ODBIÓR ZAMÓWIEŃ: Biesiady w zestawie z torcikami i winem oraz sercowe PIZZE będzie można odebrać w punkcie przy ul. Bednarskiej 7 lub zamówić z dowozem pod same drzwi, natomiast po odbiór samych torcikowych słodkości zapraszamy Państwa do punktu sprzedażowego przy Piano Nobile na Rynku.

Ponadto w dniach 06-07 marca w punkcie sprzedażowym przy Piano Nobile na Rynku w godz. 10.00 do 17.00 kupicie Państwo wyśmienite lody i gofry własnej produkcji, przepyszne kurtosze, świeżo mieloną kawę oraz aromatyczną herbatę.

Serdecznie zapraszamy