pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 4 stycznia 2021
  • 24 lutego 2021
  • wyświetleń: 13270

Arek Porwoł potrzebuje pieniędzy na dokończenie terapii. Trwa zbiórka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Arek Porwoł" podaj

W styczniu ubiegłego roku Arek Porwoł rozpoczął immunoterapię w Kolonii. Od tego czasu w klinice w IZOK był 12 razy. Immunoterapia przynosi efekty, wyniki są bardzo dobre. Niestety nie udało się zebrać całej sumy na leczenie, dlatego potrzebna jest pomoc ludzi dobrej woli!

Arkadiusz Porwoł z Wisły Wielkiej potrzebuje pieni
Arkadiusz Porwoł z Wisły Wielkiej potrzebuje pieniędzy na leczenie


- Na ten moment nie dysponujemy środkami na dokończenie terapii i rehabilitacji pooperacyjnej, a co za tym idzie - będziemy zmuszeni przerwać leczenie. Cały wysiłek nasz i wielu ludzi pójdzie na marne. Na tę chwilę potrzebujemy 300 tys., by pasek w 100% stał się zielony - mówi Michalina, żona Arka.

Jak podkreśla, Arek całe leczenie znosi bardzo dzielnie. - Jestem pełna podziwu dla jego walecznej postawy. Niestety zbiórka wiąże się z ogromnym stresem. To nie jest zabawa, to ciągła walka dzień za dniem o każdą złotówkę. To patrzenie na licznik, ile przybyło. A co jeżeli nie przybywa? Jest strach, że się nie uda, że zabraknie środków na terapię. Arek nie może się stresować. Każdy, kto zmierzył się ze zbiórką pieniędzy na leczenie - mama walcząca o dziecko, mąż o żonę czy żona o męża - tak jak ja wie, o czym piszę. Na samą myśl pojawia się zmęczenie, którego nie doświadczysz nigdzie - zauważa Michalina.

arek porwoł


- Pytacie co u Arka? Zawsze mówię, że dobrze, bo wyniki są bardzo dobre. Nie zawsze jednak jest kolorowo. Nie potrafimy się jednak smucić. Wiemy jak kruche jest życie. Nie potrafimy narzekać, bo mamy siebie. Arek zbiera już rok! Nie jest słodkim dzieckiem, nie jest zatroskaną mamą, jest ojcem i mężem, który zawsze chciał nam zapewnić dobre warunki życia. Kochani, ponieważ nie udało nam się zebrać pieniędzy w zeszłorocznej zbiórce, nadal musimy Was prosić o pomoc. Nie zostawiajcie nas w połowie terapii - apeluje żona Arka.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem Fundacji SiePomaga. Arka można także wesprzeć biorąc udział w licytacjach organizowanych na Facebooku: www.facebook.com/groups/433998250868347.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Arek Porwoł

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Arek Porwoł" podaj